• Informacje na temat:

  ray ban

Artykuły na temat: ray ban
 • "Dobry dinozaur" już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  ..."Dobry dinozaur" - animowana produkcja studia Disney Pixar - to opowieść o potędze przyjaźni i walce z własnymi słabościami. Historia o niezwykłej przyjaźni w świecie dinozaurów debiutuje 13 maja na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "Czarownica" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Zrealizowana z rozmachem mroczna baśń "Czarownica" - będąca wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny" - to jeden z największych tegorocznych przebojów wytwórni Walta Disneya. Obraz z Angeliną Jolie w roli tytułowej, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, debiutuje 24 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

 • "Wołyń" na Blu-ray i DVD: Tego nie było w kinach

  ..."Wołyń" Wojtka Smarzowskiego z Michaliną Łabacz i Arkadiuszem Jakubikiem w rolach głównych 29 marca pojawi się na płytach Blu-ray i DVD. W 2-płytowych wydaniach specjalnych Blu-ray i DVD dostępna będzie po raz pierwszy wersja festiwalowa filmu, nie pokazywana do tej pory w polskich kinach.

 • Festiwalowa wersja filmu "Wołyń" na Blu-ray i DVD

  Uhonorowany 9 statuetkami Polskich Nagród Filmowych "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego trafia dziś na płyty Blu-ray i DVD. W limitowanych edycjach dwupłytowych znajduje się także wersja festiwalowa filmu, niepokazywana do tej pory w polskich kinach.

 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" na 4K Ultra HD Blu-ray

  ..."Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" debiutuje 17 sierpnia na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD. Wydanie Ultimate Edition zawierające film w wersji kinowej i rozszerzonej dostępne tylko na 4K Ultra HD Blu-ray oraz Blu-ray! W wersji rozszerzonej otrzymamy 30 minut dodatkowego materiału filmowego niepokazywanego w kinach! Wydanie rozszerzone oznaczone jest kategorią R.

 • Ray Wilson i radość z wolności (nowa płyta "Makes Me Think Of Home")

  Raptem po kilku miesiącach od premiery akustycznej płyty "Song For A Friend" nowy album zapowiada Ray Wilson, mieszkający od kilku lat na stałe w Polsce były wokalista Genesis.

 • "Wielkie piękno" na płytach Blu-ray i DVD

  Nagrodzone Oscarem i Złotym Globem dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. "Wielkie piekno" Paolo Sorrentino 8 maja trafia na płyty Blu-ray i DVD.

 • Biel boi się rozbieranych scen

  Gwiazda jednak musi się przełamać ponieważ w najnowszy obrazie wciela się w postać stripteaserki. Co prawda nadal zastanawia się czy zrzucić wszystkie części garderoby, jednak możemy być pewni, że będzie musiała pokazać przynajmniej kawałek ciała. W filmie grają także Forest Whitaker i Ray Liotta. "Nie podjęłam jeszcze decyzji co do stopnia nagości. To ciężka sprawa. Rozważam całkowitą nagość...

 • Chris Pine: Na moim miejscu każdy by się bał!

  ...odmętach. Drugi mechanik Ray Sybert (Casey Affleck), jedyny starszy oficer na pokładzie, szybko orientuje się, że to właśnie on musi przejąć dowodzenie nad przerażonymi marynarzami, zmotywować ich do...

 • Alternatywni reklamują okulary

  Brandon Flowers, wokalista The Killers, i Alex Kapranos z Franz Ferdinand, będą twarzami nowej kampanii reklamowej producenta okularów Ray-Ban. To nie jedyne gwiazdy alternatywy, które zostały zaangażowane przez firmę.