• Informacje na temat:

  reality-show

Artykuły na temat: reality-show
 • Znany piłkarz bohaterem reality show

  Nicklas Bendtner, najczęściej opisywany w tabloidach duński piłkarz, który jest obecnie bez klubu, otrzymał własny program reality show, w którym będzie opowiadał o swoim kontrowersyjnym życiu sportowym i skandalach poza boiskiem.

 • "Kanapowcy": Nowy reality-show od 7 marca w TTV

  ...7 marca na antenie TTV zadebiutuje nowy reality-show "Kanapowcy". Bohaterami programu będzie pięciu młodych mężczyzn z nadwagą, którzy walczyć będą o powrót do formy.

 • ​"Dirty Dancing" na planie reality show "Tylko Jeden"

  Pokonanie Pawła Kiełka w reality show "Tylko Jeden" miało dla Piotra "Ledy" Walawskiego także znaczenie pozasportowe. Zimny i opanowany dotąd łodzianin otworzył się przed kolegami i widzami programu. Jego emocje dodatkowo rozpalił konkurs taneczny, który w piątym odcinku przygotował dla uczestników "Tylko Jeden" choreograf i tancerz Tomasz Barański.

 • Granice podglądactwa. Dlaczego Polacy tak bardzo lubią reality-show?

  ...obnażanie się emocjonalne. Wyrazem tego jest coraz większa popularność programów typu talk-show czy reality-show, w których celebryci bądź zwykli ludzie odsłaniają prywatną sferę życia. Internet(...) wkracza w bardzo prywatną, coraz częściej intymną strefę drugiego człowieka. Ukazywane są też sytuacje ekstremalne i drastyczne, co pobudza zainteresowanie obserwujących. W programach typu reality-show...

 • Niespodziewany zwrot akcji w reality show "Tylko Jeden"

  ...sportu! - powiedział przed walką. Przywrócony do show zawodnik również był mocno zmotywowany i nie zamierzał drugi raz odpaść. - Teraz czuję mniej emocji, więc jestem spokojniejszy - wytłumaczył...

 • "Hotel Paradise": Nowe reality show TVN na Bali. Klaudia El Dursi prowadzącą

  Jedenaścioro singli i niezwykłe zadanie – odnaleźć partnera. To główna zasada reality show "Hotel Paradise", amerykańskiego formatu, który wcześniej oglądali widzowie w 14 krajach świata. Teraz rusza polska edycja.

 • TVN7 zrealizuje na Bali reality-show "Paradise Hotel"

  ..."Paradise Hotel" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić...

 • "Love Island. Wyspa miłości": Pierwsze w Polsce interaktywne reality-show

  ..."Love Island" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna - Karolina Gilon.

 • Uczestnik reality show utonął

  Uczestnik pakistańskiego reality show utonął w jeziorze podczas realizacji programu.

 • "Wyjdź za mnie": Nowy reality show Polsatu

  Polsat szuka uczestników nowego reality show "Wyjdź za mnie". Produkcja ma zadebiutować na antenie stacji na wiosnę 2018 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Zdjęcia na temat: reality-show
Wideo na temat: reality-show