• Informacje na temat:

  reality show joanny krupy

Artykuły na temat: reality show joanny krupy
 • Edyta Górniak w amerykańskiej telewizji. Będzie hit?

  Edyta Górniak (44 l.) otrzymała propozycję wzięcia udziału w amerykańskim reality show, w trakcie którego miałaby zrobić prawo jazdy.

 • Izabella St. James (40 l.) wkracza do polskiego show-biznesu?

 • Ale news! Joanna Krupa rozstała się z mężem?! "Nowy Rok spędzili już osobno"

  Para zdecydowała się na separację, chociaż modelka miała nadzieję, że uda się uratować ten związek. "Show" udało się dotrzeć do kulis tego zaskakującego rozstania.

 • Krupa będzie drugą Kardashian

  Dżoana weźmie ślub na oczach milionów telewidzów! I razem z siostrą będzie miała własny reality show. Czyżby pozazdrościła Kim Kardashian?

 • Krupa i Zago nadal nie są małżeństwem. Ten ślub był ustawką!

  .... Do tego cenne prezenty-pamiątki dla każdego z gości i rezerwacja luksusowego hotelu. Na palcu Joanny zabłysnął również okazały pierścionek z brylantem. Całość finansowała stacja telewizyjna, dla której celebrytka kręci reality show o swoim życiu - "The Real Housewives of Miami". Menedżerka Krupy zdradza jednak "Faktowi", że ślub jest nieważny. Para musi bowiem dopełnić formalności, czyli...

 • Rubik chciała zniszczyć "Dżoanę"!

  Konflikt pomiędzy Joanną Krupą (34 l.) a Anją Rubik (29 l.) trwa niemal od pierwszej edycji programu "Top Model". Gwiazda amerykańskiego reality show zaatakowała ulubienicę Karla Lagerfelda na jednym(...) wszystko. Jeśli wierzyć słowom menedżerki Krupy ich konflikt jest o wiele ostrzejszy. "Anja namawiała swoją koleżankę po fachu do zniszczenia Joanny. To było zimą zeszłego roku. Stacja TVN wolała Joannę...

 • Co naprawdę wydarzyło się w "Enjoy The View

  Patrycję Mikułę polscy widzowie poznali w reality show "Enjoy The View

 • Wielkanoc Joanny Krupy

  Modelka, aktorka, jurorka... Joanna Krupa ma wiele zajęć. Jej grafik jest napięty, ale gwiazda nie wyobraża sobie świąt z dala od najbliższych. Tegoroczną Wielkanoc spędzi z narzeczonym, Romainem

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!

 • Krupa: Już niczego nie ukryje

  Zaczynała karierę od sesji rozbieranych. Dzisiaj to ona rozdaje karty. Jak to zrobiła?

Wideo na temat: reality show joanny krupy
 • Zwiastun reality show Joanny Krupy

  "To polski smakołyk gorętszy od talerza pierogów" - słyszymy w zapowiedzi programu "The Krupa Sisters". Chodzi, oczywiście, o ponętną Joannę... Jak wam się podoba zwiastun? Będziecie oglądać?

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...