• Informacje na temat:

  realizacje programu

Artykuły na temat: realizacje programu
 • Jarosław Milner: Nowy program w TVP

  Jarosław Milner pracuje obecnie nad autorskim programem telewizyjnym. Tłumaczy, że projekt, który powstaje we współpracy z Telewizją Polską, traktuje jak własne dziecko. Dziennikarz nie zdradza jeszcze daty emisji ani nazwy programu. Przyznaje jednak, że bardzo długo czekał na tak dużą zawodową szansę. W konsekwencji zależy mu na tym, żeby pomysł przypadł do gustu widzom i okazał się sukcesem.

 • Dni programu Ellen DeGeneres są policzone?

  Nie słabną spekulacje, że kultowy talk-show Ellen DeGeneres ma zniknąć z telewizji. Związane jest to z pogarszającymi się wynikami oglądalności programu, a także tym, że współpracownicy prezenterki skarżą się na jej trudny charakter.

 • Kuba Wojewódzki zapowiada nowy program?

  Kuba Wojewódzki wkrótce zostanie youtuberem? Czy "król TVN-u" przeniesie się do Internetu? Wiele na to wskazuje i z pewnością wielu fanów ma taką nadzieję po jego ostatniej publikacji.

 • Zawieszono nagrania "Dance Dance Dance". Program nie znika z anteny

  Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w realizację programu „Dance Dance Dance”, podjęto decyzję o zawieszeniu zdjęć w związku z pandemią koronawirusa. Program nie zniknie jednak z ramówki TVP.

 • Polsat przerywa nagrania do programu "The Four. Bitwa o sławę"

  Polsat poinformował, że ze względu na pandemię Covid 19 przerywa nagrania do kolejnych odcinków programu "The Four. Bitwa o sławę".

 • Koniec programu "20m2". Łukasz Jakóbiak tłumaczy swą decyzję

  Łukasz Jakóbiak, twórca popularnego programu "20m2", ogłosił zakończenie swojej działalności. "Pragnę podziękować Wam z całych sił za wspólnie przeżyty, piękny czas" - napisał na swym profilu społecznościowym.

 • Koronawirus w Polsce: Telewizje przerywają produkcje programów i seriali

  W Polsce z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa trwa obecnie stan zagrożenia epidemicznego. Telewizje i producenci postanowili przerwać produkcje seriali i programów!

 • "Big Brother": Uczestniczka programu została okradziona

  Kasia Olek po opuszczeniu domu Wielkiego Brata została okradziona. Z konta uczestniczki szóstej edycji "Big Brothera" zniknęła duża suma. Gwiazdka reality show jest załamana, bo pieniądze miały jej pomóc w realizacji marzeń. Olek chciała nagrać swoją pierwszą piosenkę. Już w programie niejednokrotnie pokazywała, że muzyka to jej pasja.

 • Rafał Zawierucha gospodarzem programu

  ...reżysera - Susanne Nowotny. Zaskakujące filmowe statystyki przedstawia też odwiedzony przez twórców programu Budapeszt - tylko w ciągu ostatniego trzydziestolecia w tym mieście zrealizowano...

 • Znamy program 10. American Film Festival

  5 listopada rozpocznie się jubileuszowa odsłona American Film Festival we Wrocławiu. W programie wydarzenia znalazła się rekordowa liczba 125 produkcji, z czego 69 zostanie pokazanych w Polsce po raz pierwszy. W tym roku festiwal będzie trwał jeden dzień dłużej (5-11 listopada).

Zdjęcia na temat: realizacje programu
Wideo na temat: realizacje programu
Dyskusje na temat: realizacje programu
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  No widzisz ale wszystkim nie da się dogodzić, napisz petycje, pozbieraj głosy, daj pomysł na realizacje jakiegoś programu bo z twojej wypowiedzi nic nie wynika, piszesz tylko negatywnie a nic nie dajesz w zamian, jakiś pomysł? Programy TVP mają duzą oglądalność a jak dobrze wiesz to sie liczy. Mnie sie podoba obecna formuła, kręcą filmy historyczne, wojenne, można za darmo oglądać mecz piłki