• Informacje na temat:

  rebecca romijn

Artykuły na temat: rebecca romijn
 • "Star Trek: Discovery": Rebecca Romijn w obsadzie

  ...wcieliła się Majel Barrett, prywatnie żona twórcy "ST", Gene'a Roddenberry'ego. Teraz tę postać zagra  Rebecca Romijn ("Bibliotekarze").

 • Lubieżna Rebecca

  Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme Fatale" , "X-MEN 2" ) zagra w niezależnym filmie "Whatever Turns You On". Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w maju. Jak mówi aktorka, film będzie "dziwaczną, romantyczną komedią, której scenariusz jest naprawdę zabawny".

 • Eve Baird (Rebecca Romijn) i Flynn Carsen (Noah Wyle) wraz z resztą zespołu podejmują się kolejnych zadań, których celem jest walka z siłami zła.

 • Romijn-Stamos zdradza Afflecka

  Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme fatale" , "X-MEN 2" , "Punisher" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Bena Afflecka ( "Daredevil" , "Zapłata" ) w filmie "Man About Town". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Mike Binder ("The Sex Monster", "The Upside of Anger").

 • Eve Baird (Rebecca Romijn) i Flynn Carsen (Noah Wyle) wraz z resztą zespołu podejmują się kolejnych zadań, których celem jest walka z siłami zła.

 • Urodziła bliźniaczki!

  Hollywoodzka para: Rebecca Romijn i Jerry O'Connell mają bliźniaczki! Dziewczynki przyszły na świat w poniedziałek, 5 stycznia.

 • Eve Baird (Rebecca Romijn) i Flynn Carsen (Noah Wyle) wraz z resztą zespołu podejmują się kolejnych zadań, których celem jest walka z siłami zła.

 • Gwiazdy w horrorze

  Robert De Niro ( "Showtime" ), Greg Kinnear ( "Byliśmy żołnierzami" ) i Rebecca Romijn-Stamos ( "Femme Fatale" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w mrocznym dreszczowcu "Godsend", który dla wytwórni Lions Gate Film przygotowuje Nick Hamm ( "Bunkier" ).

 • "Star Trek: Strange New Worlds": Spock i Pike wracają! Kolejny "Trek" w przygotowaniu!

  ..."Star Trek: Strange New Worlds" będzie już trzecim serialem aktorskim realizowanym przez CBS w ostatnich latach. Pozostałe dwa to "Star Trek: Discovery" (dostępne w Polsce na Netflixie) oraz "Star Trek: Picard" (dostępny na Amazon Prime Video). Nowa odsłona "Treka" będzie osnuta wokół przygód Spocka (Ethan Peck), Christophera Pike'a (Anson Mount) oraz Numer Jeden (Rebecca Romijn). Bohaterowie są...

 • Rebeca Romiijn zaręczona

  Rebeca Romijn (32 l., "Femme fatale" ) zaręczyła się z Jerry'm O'Connellem (31 l, "Jerry Maguire" ). Według magazynu "US Weekly", zaręczyny odbyły się w Nowym Jorku, w ubiegły weekend. Rzecznik aktora potwierdził te informacje.

Zdjęcia na temat: rebecca romijn
Wideo na temat: rebecca romijn
 • Po drugiej stronie snu

  Nieśmiała i wycofana Arlene wiedzie nudne, na pozór spokojne życie. Mieszka w sennym irlandzkim miasteczku, w otoczeniu pól, lasów i ścieżek, wśród których można zniknąć i nigdy nie wrócić. Za dnia pracuje w fabryce, wieczorem... lunatykuje. Cierpi na zaburzenia snu od wczesnego dzieciństwa i choć próbuje zapanować nad swoimi nocnymi wędrówkami, regularnie budzi się w nieznanych miejscach, nie pamiętając, jak się tam znalazła. Pewnego ranka Arlene odzyskuje świadomość w środku lasu. Nie jest...

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...

 • Na zawsze twoja

  Wzruszająca opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice'a Leconte oraz producentów filmów "Coco Chanel", "Mr. Nobody" i "8 kobiet". W rolach głównych - Rebecca Hall, pamiętna gwiazda "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena, Alan Rickman ("Harry Potter", "To właśnie miłość") oraz Richard Madden - Robb Stark z serialowego przeboju "Gra o tron". Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w...