• Informacje na temat:

  redaktor naczelnej

Artykuły na temat: redaktor naczelnej
 • Kuba Strzyczkowski nowym dyrektorem i redaktorem naczelnym Trójki

  Kuba Strzyczkowski został dyrektorem i redaktorem naczelnym Programu III Polskiego Radia.

 • Tomasz Raczek redaktorem naczelnym "Magazynu Filmowego"

  Tomasz Raczek został redaktorem naczelnym miesięcznika "Magazyn Filmowy", który wydawany jest przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Nie żyje jazzman Jan Byrczek. Był pierwszym redaktorem naczelnym "Jazz Forum"

  Jan Byrczek, kontrabasista, założyciel i pierwszy redaktor naczelny "Jazz Forum", zmarł w szpitalu w Myślenicach. Miał 83 lata...

 • Raczek redaktorem naczelnym "Filmu"

  Tomasz Raczek został redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Zarządzanie tytułem przejęła należąca do Platformy Mediowej Point Group spółka Film Point Group.

 • Lis redaktorem naczelnym "Newsweeka"

  Tomasz Lis zostanie nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek" - poinformował serwis NaTemat.pl. Do tego czasu funkcję szefa "Newsweeka" będzie pełniła Aleksandra Karasińska, we "Wprost" zastępczyni Lisa, która dziś zastąpiła na stanowisku redaktora naczelnego polskiej wersji Newsweeka, Wojciecha Maziarskiego.

 • Geldof redaktorem "Bilda"

  Znany z działalności charytatywnej i walki o prawa człowieka w Afryce irlandzki rockman Bob Geldof został w piątek, 1 czerwca, na jeden dzień "redaktorem naczelnym" najbardziej poczytnego w Niemczech dziennika "Bild".

 • Prokop naczelnym "Filmu"

  Marcin Prokop, jeden z jurorów trzeciej edycji "Idola", zostanie redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Nowe obowiązki Prokop ma przejąć na początku kwietnia.

 • Olivier Janiak naczelnym

  Olivier Janiak, który prowadzi w stacji TVN program "Co za dzień", został redaktorem naczelnym kwartalnika dla mężczyzn "Male Man".

 • Fatboy Slim: Charytatywny redaktor

  Fatboy Slim będzie przez tydzień naczelnym redaktorem magazynu, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Pismo "The Big Issue" jest sprzedawane przez angielskich bezdomnych, którzy w ten sposób mogą zarobić kilka groszy na własne wydatki.

 • Rihanna wściekła i obrażona. Redaktorka naczelna rezygnuje

  Eva Hoeke, redaktor naczelna holenderskiego "Jackie Magazine" zrezygnowała ze swojego stanowiska. To efekt określenia na łamach Rihanny mocno obraźliwym i rasistowskim tekstem.

Zdjęcia na temat: redaktor naczelnej
Wideo na temat: redaktor naczelnej
 • Zamachowska nie pozostawia złudzeń! To nie koniec!

  Monika Zamachowska (46 l.)przyznała, że trzykrotnie usuwano ją z telewizji. W takich momentach dziennikarka sprawdzała się w pokrewnych mediach - radiu oraz prasie. Przypomniała, że przed laty piastowała stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło". Czy wyobraża sobie życie poza mediami? - Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona

 • "Singielka": Iza Kuna o serialu i swojej bohaterce

  Jak to jest grać czarny charakter? Iza Kuna, wcielająca się w postać Doroty, byłej redaktor naczelnej portalu Co tam?, uważa, że jej bohaterka posiada pozytywne cechy. Życie kobiety zmienia się praktycznie w każdym odcinku, czasami na lepsze, czasami na gorsze, ale do całkowitej metamorfozy Doroty raczej nie można liczyć. Jednak fani serialu mogą spodziewać się jednej rzeczy – bohaterka nadal

 • Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobrą wiadomość!

  Martyna Wojciechowska (43 l.), która jest redaktor naczelną kanału Travel Channel, zapowiedziała zmiany w wiosennej ramówce. Widzowie domagali się, aby jej programy były dłuższe. Ich prośby zostały wysłuchane - Mam dla was dobrą wiadomość. To się właśnie zmieniło. W tej wiosennej ramówce będziemy prezentować długie wersje programów – oświadczyła. "Martyna na krańcu świata" to rozbudowane do