• Informacje na temat:

  reese witherspoon i jej maz

Artykuły na temat: reese witherspoon i jej maz
 • Reese Witherspoon: Zawsze robi swoje

  Ma zaledwie 1,56 cm wzrostu, jest drobna i filigranowa. Reese Witherspoon udowodniła jednak, że kobiety w Hollywood to siła, z którą należy się liczyć. Dziś to ona dyktuje warunki!

 • Nowa rola Reese Witherspoon

  Młoda amerykańska aktorka Reese Witherspoon ( "Legalna blondynka" , "Mały Nicky" ) wystąpi niebawem w pełnej akcji komedii "Original Gangsta Bitches". Przypominający nieco "Thelmę i Louise" obraz powstanie, gdy gwiazda skończy pracę nad obecnymi projektami. Planowany film nie ma na razie reżysera.

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Witherspoon: Kibic mimo woli

  Reese Witherspoon ( "Legalna blondynka" , "Dziewczyna z Alabamy" ) zagra główną rolę w filmie "Sports Widow". Obraz ma być komedią romantyczną opowiadającą o fanatycznych miłośnikach piłki nożnej.

 • Nie przepadam za obcisłymi sukienkami

  ...- W pewnym wieku zaczynasz mieć szacunek do siebie i doceniać wybory, których dokonałaś w swoim życiu, które dały ci siłę. I to sprawia, że czujesz się jeszcze bardziej pewna siebie. A to jest bardzo sexy - mówi laureatka Oscara, Reese Witherspoon.

 • Beata Ścibakówna: Nie można wiecznie czekać na główną rolę

  Popławska, i Sonia Bohosiewicz, Ola Konieczna. Również na świecie jest sporo seriali z aktorkami w średnim wieku - np. "Wielkie kłamstewka" z Nicole Kidman i Reese Witherspoon. I to bardzo dobry trend...

 • Anakin Skywalker i pechowa Penelopa

  Hayden Christensen ( "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ), filmowy odtwórca roli Anakina Skywalkera, wystąpi u boku Christiny Ricci ( "Życie i cała reszta" ) i Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" ) w obrazie "Penelope". Produkcja rozpocznie się w styczniu 2006 roku w Wielkiej Brytanii.

 • Matthew McConaughey zadebiutował na Instagramie

  ...". Gwiazdora na Instagramie gorąco przywitali niektórzy z jego słynnych znajomych. "Woohoo!!! Instagram stał się znacznie lepszym miejscem" - napisała w komentarzu pod filmikiem Reese Witherspoon.

 • Nicole Kidman: Czułam się upokorzona

  ...także jedna z producentek serialu - Reese Witherspoon. "Byłyśmy w hotelu, kiedy zadzwoniła do mnie i powiedziała: 'Zrobiłam najbardziej szaloną rzecz'. Wróciła z pracy, gdzie musiała odgrywać jedną z tych(...) Nicole Kidman i Reese Witherspoon, w serialu zobaczyliśmy również: Shailene Woodley, Laurę Dern i Zoe Kravitz.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dopiero poznajemy się z Józefowiczem

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do tytułowej roli w musicalu "Legalna blondynka". Nie ukrywa radości z nowej pracy, choć przyznaje, że jest ona wymagająca: jej postać przez dwie godziny praktycznie nie schodzi bowiem ze sceny.