• Informacje na temat:

  reese witherspoon jej córka

Artykuły na temat: reese witherspoon jej córka
 • Reese Witherspoon nie wyklucza powstania trzeciej części "Legalnej blondynki"

  Elle Woods, którą w dwóch filmach z serii „Legalna blondynka” zagrała Reese Witherspoon, to jedna z ulubionych przez widzów ról aktorki. Jak się okazuje, jedną z fanek filmu jest także przyjaciółka Reese, Jennifer Lopez. Popularna J. Lo dołączyła do prowadzonej przez Witherspoon relacji live na Instagramie. W trakcie rozmowy dwóch artystek pojawił się temat trzeciej części filmu.

 • Reese Witherspoon: Zawsze robi swoje

  Ma zaledwie 1,56 cm wzrostu, jest drobna i filigranowa. Reese Witherspoon udowodniła jednak, że kobiety w Hollywood to siła, z którą należy się liczyć. Dziś to ona dyktuje warunki!

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • Reese Witherspoon szuka córki

  Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" , "Legalna blondynka 2" ) najprawdopodobniej wystąpi w dreszczowcu "Bunny Lake Is Missing". Obraz będzie opowieścią o kobiecie, która zawiadamia policję o zaginięciu córeczki. Stróże prawa nie znajdują jednak żadnego dowodu na istnienie dziewczynki. Wszyscy zaczynają podejrzewać, że bohaterka postradała zmysły.

 • Reese Witherspoon w klasyce

  Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" ) wystąpi niedługo w adaptacji powieści "Targowisko próżności" W. M. Thackeray'a, którą przygotowuje Mira Nair ( "Monsunowe wesele" ). Realizacja filmu ruszy w przyszłym miesiącu. Aktorka wcieli się w rolę nisko urodzonej dziewczyny, która pragnie wspiąć się po drabinie społecznej.

 • Reese Witherspoon córką Meryl Streep?

  Reese Witherspoon ( "Dziewczyna z Alabamy" ) zastąpi Gwyneth Paltrow ( "Opętanie" ) w dramacie "Daughter of the Queen of Sheba". Film będzie adaptacją wspomnieniowej książki Jacki Lyden, której matka cierpiała na głęboką psychozę. Rolą chorej matki nadal zainteresowana jest dwukrotna zdobywczyni Oscara Meryl Streep ( "Godziny" ).

 • Córka Jennifer Lopez śpiewa lepiej od mamy?

  Córka Jennifer Lopez pojawiła się na scenie obok mamy na koncercie otwierającym trasę koncertową wokalistki "It's My Party Tour". Choć ma zaledwie 11 lat pokazała duży talent wokalny i wzruszyła nie tylko obecnych na koncercie fanów, ale też samą J.LO.

 • Witherspoon o przemocy domowej

  Reese Witherspoon wie, że w USA i na świecie, jedna na trzy kobiety doświadcza przemocy domowej. Uczy o tym także swoje dzieci. "Rozmawiamy o przemocy i o tym, co to znaczy" - mówiła aktorka podczas Światowej Konferencji Kobiet w Waszyngtonie.

 • Whiterspoon boi się internetu

  Reese Witherspoon jest przerażona faktem, że jej dzieci korzystają z internetu. Aktorkę niepokoi, że syn i córka mogą dzięki temu być "wystawieni" internetowym drapieżnikom.

 • Gwiazdy w musicalu

  Hollywoodzkie aktorki Cameron Diaz, Gwenyth Paltrow i Reese Witherspoon oraz wokalistka Beyoncé wystąpią w musicalu "One Hit Wonders", którego reżyserem będzie twórca serialu "Glee" Ryan Murphy.