• Informacje na temat:

  reklama ciągle

Artykuły na temat: reklama ciągle
 • Michael Caine i Shakira: Wciąż zakochani

  Uchodzą za idealną parę. Mimo upływu lat, ciągle patrzą na siebie z miłością. – Jestem szczęściarzem, że mogę zestarzeć się u jej boku – mówi aktor. Swoją przyszłą żonę zobaczył w reklamie kawy. Tak zauroczyła go jej egzotyczna uroda, że wydzwaniał do niej dziesięć razy dziennie, prosząc o randkę.

 • Mandy Moore: W erze social mediów jesteśmy pod ciągłą obserwacją

  Piosenkarka i aktorka, którą oglądać mogliśmy w takich produkcjach, jak "Podwodna pułapka" czy "Tacy jesteśmy", wyznaje, że media społecznościowe bywają dla niej źródłem stresu. "Ciągle jesteśmy oceniani, z każdej strony" - mówi Mandy Moore.

 • Granie w telenoweli jest wyniszczające

  ...myśli o aktorach, grających w reklamach.

 • Natalia Oreiro: Obywatelka świata

  Kariera Natalii Oreiro rozpoczęła się bardzo wcześnie. Będąc 12-letnią dziewczynką, zgłosiła się na casting i miała w sobie tyle uroku, że pokonała konkurencję. Od tamtej pory zagrała w wielu reklamach i serial ach, rozpoczęłą też karierę piosenkarską. Nie żałuje jednak ani tego, że zaczęła występować tak wcześnie, ani tego, że ciągle spędza czas poza domem.

 • "Hi way" wykracza poza drogę artystyczną Mumio

  Nazywają ich kabaretem, a oni ciągle podkreślają, że ich twórczość wykracza poza tradycyjne rozumienie twórczości kabaretowej. Udowodnili to, realizując...

 • Renata Dancewicz: Wolę grać w karty, niż dbać o wizerunek

  Mówi, co myśli, a myśli niekonwencjonalnie. Nad karierę przedkłada wygodne i przyjemne życie. I ciągle spodziewa się, że spotka ją coś miłego.

 • Bogart tylko dla pełnoletnich?

  .... Organizacje skrytykowały też wakacyjne kinowe hity. W "Hulku" na przykład pojawia się według nich za dużo papierosowego dymku, a główny bohater William Hurt ciągle pojawia się z papierosem w ustach. Niektórzy...

 • Cierpię za miliony!

  ...- Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.

 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  Newseria Lifestyle Jarosław Jakimowicz. Jakimowicz nie widzi problemu w graniu w reklamach, jego zdaniem jest to zwyczajna praca aktora. Artysta podkreśla jednak, że dochody z reklam nie są już obecnie tak(...) nie ma wątpliwości, że tam żadnych castingów nie było. Ciągle pisze się scenariusze dla tych samych aktorów. Grają ci sami, bo są w układance TVN-u, w układance Polsatu, w układance jakiegoś tam studia...

 • Skąd się wzięli Pawlak i Kargul?

  Kto z nas nie zna filmu "Sami swoi"? Powstał prawie 45 lat temu, ale Pawlak i Kargul ciągle przodują na listach ulubionych filmowych bohaterów. Nie pokonała ich żadna serialowa postać. Nawet Hanka Mostowiak!

Zdjęcia na temat: reklama ciągle
Dyskusje na temat: reklama ciągle