• Informacje na temat:

  reklama plus

Artykuły na temat: reklama plus
 • Internauci o z reklamie z Michałem Wiśniewskim: Pochwały i kpiny

  ..." - dowcipkuje jeden z internautów. "Viral dnia. Reklama z Michałem w roli głównej. Jest filiżanka!" - to kolejny ironiczny wpis. "Miałem skorzystać z ich usług... A potem zobaczyłem tę reklamę(...) w komplementowaniu reklamy z udziałem idola. "I to się nazywa być elastycznym. Dzięki 'Filiżance' i wielu krytykom Pan Michał zagrał w reklamie, z udziałem właśnie tej piosenki. Z minusa zrobił plus...

 • "#Supermodelka Plus Size" od września w Polsacie

  We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program "#Supermodelka Plus Size".

 • Znamy jurorów programu "#Supermodelka Plus Size"

  Tłumy kobiet pełnych krągłości i wdzięku, z których każda marzy o tym, by zostać Supermodelką Plus Size, zjawiły się 15 maja w Warszawie na castingu do nowego show Polsatu. Udowodniły, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być sexy. Znamy też nazwiska jurorów programu, który trafi na antenę już we wrześniu.

 • Off Plus Camera: Plusik

  Pod górkę mieli organizatorzy tegorocznej edycji festiwalu Off Plus Camera. Najpierw żałoba narodowa i skrócenie imprezy o 3 dni, potem islandzki wulkan i "problemy logistyczne". W takiej sytuacji ciężko o realną ocenę tegorocznej odsłony festiwalu.

 • Polska wersja "Curvy Supermodel" jako "Supermodelka Plus Size"

  Polska edycja reality show "Curvy Supermodel" będzie miała tytuł "Supermodelka Plus Size".

 • Zygmunt Chajzer jurorem w programie "Supermodelka Plus Size"

  Zygmunt Chajzer będzie jurorem w programie "Supermodelka Plus Size". Nowy show Polsatu ma zadebiutować w jesiennej ramówce stacji.

 • "#Supermodelka Plus Size" od 6 września w Polsacie

  Od środy, 6 września, można będzie oglądać jesienną nowość Polsatu - program "#Supermodelka Plus Size". Program emitowany będzie o godz. 20.35, tuż po "Świecie według Kiepskich".

 • Off Plus Camera na półmetku

  Piąta edycja festiwalu Off Plus Camera w Krakowie jest na półmetku. - Celem tego festiwalu jest ułatwianie zdolnym debiutantom realizacji kolejnych filmowych projektów - przypomniała dyrektor artystyczna imprezy, Anna Trzebiatowska.

 • Plus Camerimage: Alan Parker jurorem

  Alan Parker, reżyser, scenarzysta i producent, znany ze swojej artystycznej integralności oraz ukochania sztuki filmowej, będzie przewodniczącym Konkursu Etiud Studenckich w trakcie 20. edycji festiwalu Plus Camerimage.

 • TVP na plusie dzięki mundialowi

  Miniony rok Telewizja Polska zakończyła na minusie. Jest szansa, że w tym roku będzie lepiej i publiczny nadawca zanotuje zysk, między innymi dzięki mistrzostwom świata w piłce nożnej.

Wideo na temat: reklama plus
 • To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

Dyskusje na temat: reklama plus