• Informacje na temat:

  reklama telewizyjna

Artykuły na temat: reklama telewizyjna
 • Reklama podzieli serial

  Najnowszy serial Ilony Łepkowskiej "Barwy szczęścia" będzie nadawany w 25-minutowych częściach, jak sitcom. Dzięki temu odcinki będą mogły być oddzielone reklamami.

 • Seksistowska reklama Pameli Anderson

  Telewizyjna reklamówka z udziałem Pameli Anderson wywołała poruszenie w Wielkiej Brytanii. Klip, w którym była gwiazda serialu "Słoneczny patrol" pojawia się w skąpym bikini, uznany został za "seksistowski" i "degradujący kobiety".

 • Reklama w czasie Oscarów

  ...zostaną ogłoszone 22 stycznia. Telewizyjna transmisja na żywo ceremonii odbędzie się w stacji ABC w niedzielę, 22 lutego.

 • Telewizyjne powtórki

  "Każdego lata telewizja publiczna, niby rozmrożonym tortem, częstuje swoich widzów powtórkami serialowymi. W tym roku jednak poszła na całość" - można przeczytać w najnowszej "Polityce". Nawet w czasie największej oglądalności, czyli o dwudziestej, widzowie raczeni są seriale m świetnym, ale powtarzanym do znudzenia - "Czterdziestolatkiem" .

 • ​Juliusza Machulskiego romans z reklamą

  ...pod raczkujący wówczas biznes. Jak wspomina: "Jedną z perełek, które zrealizował Machulski, jest reklama magnetowidu w konwencji filmu gangsterskiego z lat 30. Wygląda jak prawdziwy, króciutki(...) konwencjami, dużo improwizował. Reklamy, które Machulski robił w kolejnych latach, zawsze nawiązywały do jego filmów, jak ta promująca piwo z "Siarą" i "Wąskim" z "Kilera". "Odkąd reklama okrzepła i stała...

 • Reklama... kroczem

  50 Cent, który już 8 grudnia wystąpi w Warszawie, znalazł intrygujący sposób reklamy własnych koncertów.

 • Krajowa Rada Radio fonii i Telewizji przyjmie we wtorek, 15 grudnia, rozporządzenie nakazujące stacjom telewizyjnym kontrolę wszystkich reklam tak, by nie były głośniejsze niż programy, przy których są nadawane.

 • Telewizyjne reklamy zabijają filmy

  Przestańcie przerywać filmy reklamami - to kolejny apel filmowców w sprawie uwolnienia od reklamowych spotów filmowych dzieł emitowanych przez prywatnych nadawców.

 • Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza rozpętała się wokół kontrowersyjnej reklamy telewizyjnej we Francji. Po raz pierwszy do kupowania telefonów komórkowych zachęca w niej niepełnosprawny psychicznie aktor.

 • Demi Moore w reklamie

  Ostatnio coraz częściej gwiazdy ekranu użyczają w reklamach różnych, mniej lub bardziej ekskluzywnych produktów, tylko swego głosu. Przed Demi Moore zrobili to między innymi Paul Newman i Bruce Dern. Newman zachęcał do tankowania na stacjach koncernu Texaco, natomiast ojciec Laury Dern pomagał w promocji... kiełbasek.

Zdjęcia na temat: reklama telewizyjna
Wideo na temat: reklama telewizyjna
 • Reklama pierwszego serialu telewizyjnego - "I Love Lucy"

  Kiedy 1950 roku wyemitowano pierwszy serial, pod tytułem „I love Lucy,” mało kto wierzył w jego powodzenie. Podzielenie akcji na części i zmuszenie widzów do siadania przed telewizorami co tydzień, o tej samej porze, wydawało się bardzo ryzykownym przedsięwzięciem. Ponad 60 lat później seriale są jednym z głównych źródeł dochodu stacji telewizyjnych.

 • "Wyjdź za mnie"

  Nowy reality show Polsatu "Wyjdź za mnie" zadebiutuje na antenie już w czwartek, 22 marca, o godz. 22.15. W programie bierze udział dwanaścioro uczestników, sześć kobiet i sześciu mężczyzn, którzy weszli do Domu Zaręczyn z nadzieją na miłość. Wspierać ich będzie para psychologów - Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski. Reklama Już pierwszy odcinek będzie pełen emocji - szczególnie wieczorna impreza

Dyskusje na temat: reklama telewizyjna
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  ciągle wzrasta. Jest tymczasem sporo form reklamy. Reklama telewizyjna, tak zwany migawka reklamowa, przekaz promocyjny w radiu, w gazecie itd. Pożądałbym Ci acz objaśnić równie przebojową reklamę którą jest reklama telewizyjna, to znaczy gadżety reklamowe. Jest tu przemówienie o wszelkich obiektach użytku normalnego, jak garnuszki, długopisy, maskotki, koszulki, na których możesz sytuować logo