• Informacje na temat:

  reklamy nowego

Artykuły na temat: reklamy nowego
 • "Komisarz Alex": Zbigniew Stryj bardzo lubi grać w "Komisarzu Aleksie"

  Zbigniew Stryj, którego zobaczymy jako Wiktora Jastrzębskiego w 12. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa", od 7 lat pełni funkcję zastępcy dyrektora do spraw artystycznych Teatru Nowego w Zabrzu, na scenie którego stworzył wiele wybitnych kreacji. Aktor nie kryje, że kocha pracę w teatrze, ale bardzo lubi również grać w... serialach.

 • 18 odcinków nowego "Twin Peaks", wraca Badalamenti

  Telewizja Showtime poinformowała, że nowy sezon "Miasteczka Twin Peaks" będzie miał 18 odcinków - dwa razy więcej niż pierwotnie planowano. Muzykę napisze twórca oryginalnego soundtracku - Angelo Badalamenti.

 • Jacek Kurski obniżył pracownikom TVP pensje? Koniec gwiazdorskich stawek?

  Jacek Kurski (49 l.) dość szybko wprowadza zmiany w TVP. Zaczął od rozwiązania umów z gwiazdami, które według niego nie pasowały do nowego formatu telewizji publicznej. Teraz przyszła kolej na obniżenie pensji pracowników. Dojdzie do buntu?

 • Bombay Bicycle Club: U2 jest oddalone od młodych ludzi

  Lider Bombay Bicycle Club Jack Steadman w mocnych słowach wypowiedział się na temat nowego albumu U2 "Songs of Innocence". Według niego zespół nie ma żadnej więzi z młodym słuchaczem.

 • "Pozostawieni": Polscy blogerzy oburzeni promocją serialu HBO

  W ramach promocji nowego serialu "Pozostawieni", który wczoraj miał swój debiut na antenie, HBO Polska wysłało wybranym blogerom indywidualne maile reklamowe. Niektórzy z nich poczuli się urażeni tym, że bez ich zgody wykorzystano ich wizerunek, za co stacja przeprosiła.

 • "Miasteczko Twin Peaks" wraca w 2016 roku!

  Stacja Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") zaprezentowała specjalny materiał anonsujący powrót do "Miasteczka Twin Peaks". Jednym z producentów wykonawczych show, którego premierę zaplanowano na 2016 rok, jest David Lynch.

 • Szpilki na Giewoncie

  Do zakopiańskiego biura reklamy zostaje przyjęta ambitna Marta. Dziewczyna zdobyła pracę dzięki pomocy Rafała, któremu wpada w oko. Marta może liczyć na...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Szpilki na Giewoncie

  Do zakopiańskiego biura reklamy zostaje przyjęta ambitna Marta. Dziewczyna zdobyła pracę dzięki pomocy Rafała, któremu wpada w oko. Marta może liczyć na...

 • Burza wokół telewizyjnej reklamy

  Burza rozpętała się wokół kontrowersyjnej reklamy telewizyjnej we Francji. Po raz pierwszy do kupowania telefonów komórkowych zachęca w niej niepełnosprawny psychicznie aktor.

Wideo na temat: reklamy nowego
 • Agnieszka Szulim: Pasjami oglądam reklamy, wzruszają mnie, łezka się kręci w oku

  Agnieszka Szulim, która będzie gospodynią nowego show "Aplauz, aplauz!" z dziećmi w roli głównej, nie ukrywa, że "pasjami ogląda reklamy w telewizji". Czasami zdarza jej się nawet na nich płakać...

 • Uciekinier z Nowego Jorku

  Amerykański muzykolog, etnolog i globtroter Louis Sarno w młodości usłyszał w radiu pewną piosenkę, która wyjątkowo poruszyła jego wyobraźnię i zafascynowała tak bardzo, że postanowił prześledzić jej historię. Zaprowadziło go to do środkowoafrykańskiego tropikalnego lasu, gdzie odnalazł plemię Pigmejów o nazwie Bajaka. Nigdy już nie wrócił do rodzinnego domu. Zamieszkał z Pigmejami, nauczył się ich języka i związał się z Pigmejką, z którą ma 13-letniego syna o imieniu Samedi. Przez lata...

 • Amazonia. Przygody małpki Sai

  Urodzona w niewoli mała kapucynka po katastrofie lotniczej nad amazońską dżunglą zostaje całkowicie sama. Zdezorientowana i bezradna uczy się przetrwać oraz dostosować do nowego otoczenia.

Dyskusje na temat: reklamy nowego