• Informacje na temat:

  rekord film

Artykuły na temat: rekord film
 • "Na dobre i na złe": Paulina Gałązka idzie na rekord!

  Paulina Gałązka, czyli Dominika Kwietniewska z "Na dobre i na złe", ma szansę trafić do "Księgi rekordów Guinnessa" jako aktorka, która gra najwięcej ról... jednocześnie. Tylko w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oglądaliśmy ją w sześciu serialach i pięciu filmach kinowych!

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" bije rekordy

  Ostatnia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, który w brawurowy sposób zekranizował Tolkienowskiego "Hobbita", ustanowiła nowy rekord weekendu w historii polskich kin pod względem wpływów.

 • "Policjantki i policjanci" z kolejnym rekordem!

  Czwartkowy wynik był również rekordowym udziałem serialu w grupie ogólnej 4+ i wyniósł 9,6 proc. "Policjantki i policjanci" wystartowali 29 września 2014 r. osiągając widownię pierwszego odcinka na(...) i policjanci" to najlepiej oglądany serial i produkcja w Czwórce, od początku emisji podnoszący wyniki stacji. Rewelacyjną widownią cieszył się także film fabularny "Policjantki i policjanci: pokój...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood uplasował się na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia box-office. Ekranizacja powieści E.L. James zarobiła w weekend otwarcia 81,7 milionów dolarów stając się tym samym najbardziej kasową produkcją w historii, która trafiła na ekrany w walentynki. Obraz pobił też kasowy i frekwencyjny rekord w polskich kinach.

 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  Macaulay Culkin (38 l.) zdobył sławę dzięki głównej roli w komedii "Kevin sam w domu". Widzowie z całego świata pokochali ten film. Także w Polsce został doceniony i wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez "Kevina". Natomiast mało kto wie, że gdy aktor bawił ludzi na ekranie, w jego życiu prywatnym rozgrywał się dramat. Ojciec znęcał się nad nim i stosował wobec niego groźby.

 • "Jurassic World": Jest rekord

  Tak dobrych wyników finansowych nikt się nie spodziewał. "Jurassic World" w swój premierowy weekend na ekranach kin zarobił najwięcej w historii zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w pozostałych krajach świata.

 • "Klan": Joanna Żółkowska nie chciała być nagim ozdobnikiem...

  ...​69-letnia Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu", ma na swoim koncie bardzo nietypowy rekord - jest aktorką, która "zaliczyła" największą liczbę scen rozbieranych w jednej produkcji! W telewizyjnym filmie "W wannie" wystąpiła nago... od początku do końca!

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Brangelina w Księdze Rekordów

  Hollywoodzki gwiazdor Brad Pitt trafi do najnowszego wydania "Księgi Rekordów Guinnessa" jako najbardziej wpływowy aktor.

 • "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7" pobili kolejny rekord zestawienia box-office stając się najszybszym filmem w historii z przekroczoną granicą miliarda dolarów.

Zdjęcia na temat: rekord film
Wideo na temat: rekord film
 • Radzimir "Jimek" Dębski nie jest szczęśliwy prywatnie?

  Skomponował muzykę do wielu filmów i seriali, a największą sławę przyniósł mu remix piosenki Beyonce. W sieci rekordy popularności biło także nagranie Historii Hip-Hopu jego autorstwa. Radzimir "Jimek" Dębski nie ukrywa, że chciałby mieć kiedyś rodzinę i dzieci, które - jak zapowiada - pośle do szkoły muzycznej. Ubolewa jednak nad tym, że płaci dużą cenę za swoje spektakularne sukcesy. "Nie czuję

Dyskusje na temat: rekord film