• Informacje na temat:

  relacje

Artykuły na temat: relacje
 • Właściwe relacje

  Do domu Boskich przychodzi Jan, rozliczyć się za stłuczoną cukiernicę. Ostatecznie wizyta okazuje się bardzo nieopłacalna dla niego. Natalii przykro, że...

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Doda i Agnieszka Woźniak-Starak: Przełom w ich relacji?!

  Nie jest tajemnicą, że Doda (36 l.) i Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) nie przepadają za sobą. Gwiazdy miały w sądzie kilka spraw, które toczyły przeciwko sobie. Nawet osobisty dramat Woźniak-Starak nie sprawił, że ich relacje choć trochę się polepszyły. Teraz jednak pojawiła się osoba, która mogłaby pogodzić skłóconą piosenkarkę z dziennikarką.

 • Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Dramat "Sędzia" jest wyjątkowym połączeniem filmu obyczajowego i dramatu sądowego. W rolach głównych w tej produkcji wystąpili: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga oraz Billy Bob Thornton. "Na ekranie zobaczycie to, co najlepsze" - mówi amerykańska aktorka, która przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD opowiada o pracy na planie.

 • Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński: Jak wyglądają ich relacje?

  ...i pianisty Krzysztofa Herdzina. Pojawiały się też doniesienia o kolejnych zauroczeniach Marcina ciemnoskórymi artystkami. Ich relacje ociepliły się podczas nagrywania płyty Jopek "Ulotne", ale potem znów...

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Krystyna Janda i Andrzej Łapicki: Jakie mieli relacje?

  Zauroczył ją natychmiast, jak niemal wszystkie kobiety, które spotykał. Też nie mógł się jej oprzeć, choć było jasne, że to uczucie skazane jest na porażkę.

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  W dokumencie TVN Style Annie Dereszowskiej daleko do jej bohaterek kreowanych w serialach. Bo w Indiach aktorka nikogo nie udawała, otarła się za to o najprawdziwsze piekło na ziemi.

 • Jennifer Garner: Jakie ma relacje z nową partnerką Bena Afflecka?

  Jennifer Garner (47 l.) miała już okazję poznać Anę de Armas (31 l.), z którą niedawno związał się ojciec jej dzieci. Jak obie panie się dogadują?

 • Anathema w Krakowie: Satelity we mgle (relacja)

  Na to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z weteranów - żeby na cztery utwory zagrane na bis zaprezentować aż dwa z właśnie promowanej płyty. Tak właśnie robi Anathema na trwającej trasie "Satellites Over Europe".

Zdjęcia na temat: relacje
 • "Bates Motel": Prequel kultowej „Psychozy” Hitchocka. Głównymi bohaterami serialu są nastoletni Norman Bates oraz jego matka Norma. Widzowie poznają wypaczoną naturę przyszłego mordercy i jego skomplikowane relacje z matką.
Wideo na temat: relacje
 • "The Crown": Relacje osobiste

  Materiał o najnowszym serialu Netflixa zatytułowanym "The Crown". Produkcja przedstawia losy królowej Elżbiety II.

 • Justyna Żyła o relacjach z byłym mężem!

  Justyna Żyła podczas ostatniego wywiadu wyjawiła, jak wyglądają teraz jej relacje z byłym mężem Piotrem Żyłą. Czas leczy rany?

 • Maja Hyży szczerze o relacjach z Agnieszką Hyży!

  Maja Hyży w wywiadzie dla Wideoportalu skomentowała doniesienia mówiące o tym, że łączą ją niezbyt dobre stosunki z Agnieszką, obecną żoną jej byłego męża, Grzegorza Hyżego. "Relacje układają się nam bardzo dobrze. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i wiemy, jak ze sobą rozmawiać. Dogadujemy się tak, jak powinniśmy się dogadywać" - ujawniła piosenkarka. Maja zapewnia, że konflikt między nimi został

Dyskusje na temat: relacje