• Informacje na temat:

  reni jusis 2011

Artykuły na temat: reni jusis 2011
 • Reni Jusis

  ...jeszcze trzy płyty: "Elektrenika" (2001), "Trans Misja" (2003) i "Magnes" (2006). 9 listopada 2011 na rynek trafiła książka autostwa Reni Jusis i Magdy Targosz "Poradnik dla zielonych rodziców(...)Reni Jusis dorastała w Mielnie, występując na scenie od najmłodszych lat - jej pierwszym sukcesem było wygranie wakacyjnego konkursu piosenki. W 1997 roku ukazała się płyta Yaro z chórkami Reni...

 • Kalendarz Dżentelmeni 2011

  ..."Ladies & Gentelman" - taką nazwę nosi V edycja Kalendarza Dżentelmeni 2011. W tym roku w ten "dżentelmeński" projekt zaangażowały się po raz pierwszy również znane damy o wielkim sercu.

 • Wojciech Mecwaldowski

  ...hurtowni farmaceutycznej Kacpra. Od tamtej pory zaczął pojawiać się zarówno w serialach, jak i w filmach. Zagrał w " Lejdis" (2008), " Wojnie żeńsko-męskiej" (2011) i " Last minute" (2013). Większa popularność przyniosły mu jednak role w " Tancerzach" , " Usta usta" i "Lekarzach". Wystąpił również gościnnie w teledysku piosenkarki Reni Jusis " Niemy krzyk".

 • Ranking par w polskim show-biznesie

  ...gwiazdorskie pary cieszą się największą sympatią, są najbardziej rozpoznawalne i najbardziej utalentowane. Najbardziej rozpoznawalni okazali się państwo Lisowie. Najbardziej utalentowani - Reni Jusis i Tomasz Makowiecki. Zaś najsympatyczniejsi - Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, którzy za rok będą świętować dziesiątą rocznicę swego związku. "Ludzie oceniają gwiazdy przez pryzmat zagranych ról...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Reni Jusis: Ściśle tajna trasa

  "Top Secret Tour" - tak nazywa się trasa koncertowa, pormująca najnowszą płytę Reni Jusis, "Trans misja". W ciągu najbliższych dwóch miesięcy wokalistka pojawi się w niemal trzydziestu polskich miastach.

 • Najsympatyczniejsi polscy celebryci

  Najsympatyczniejszą parą polskiego show-biznesu jest Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Taką opinie na temat serialowej pary "Kasia i Tomek" wyraziło 61 proc. pytanych.

 • Opole 2009: Most pokoleniowy

  Trzeci, ostatni dzień festiwalu polskiej piosenki w Opolu to koncert Superduetów. Usłyszymy aż 15 par - m.in. Edytę Górniak ze Zbigniewem Wodeckim, Patrycję Markowską z Maciejem Maleńczukiem czy Andrzeja Piasecznego z Krystyną Prońko.

 • Sylwester 2010: Potop szwedzki, czyli gdzie się bawić

  Nie interesują Was domówki, nie lubicie się bawić na wielkich balach? Sprawdźcie zatem nasz przewodnik po sylwestrowych imprezach plenerowych przygotowywanych w największych miastach!

Wideo na temat: reni jusis 2011
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.