• Informacje na temat:

  reni jusis zdjęcia

Artykuły na temat: reni jusis zdjęcia
 • ​Reni Jusis: Dyskoteka z odrobiną łez i refleksji (wywiad)

  ..."Moim marzeniem jest, by ludzie nie tylko bawili się przy moich utworach, ale również wzruszali" - mówi gwiazda muzyki tanecznej i elektronicznej, Reni Jusis. Piosenkarka jest w trakcie trasy koncertowej, promując swój najnowszy album "Ćma".

 • Reni Jusis: "Zakręcona" już od 20 lat

  ...​"Wszyscy razem w jednym tempie, rusz się zamiast śmiać się ze mnie! Jeśli nie chcesz, twoja sprawa, ja zostaję tu do rana" - namawiała zawadiacko Reni Jusis w latach 90. Choć trudno w to uwierzyć, jej przebój "Zakręcona" właśnie kończy 20 lat!

 • Reni Jusis ucieka do raju

  Od dzisiaj (13 września) wyłącznie na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać ostateczną wersję najnowszego klipu Reni Jusis "Motyle" .

 • Reni Jusis: Odkąd zostałam rodzicem, poziom empatii we mnie zdecydowanie wzrósł

  Po dwóch latach od wydania płyty "Bang" Reni Jusis zaprezentowała nowy utwór "Tyyyle miłości", który zwiastuje jej kolejny album. W krótkiej rozmowie zdradziła nam m.in., skąd wzięła pomysł na singel, jakie będzie jej nowe wydawnictwo oraz jak to jest powrócić na scenę po kilkuletniej przerwie.

 • Reni Jusis: Miałam ochotę wejść w skórę kogoś innego

  Na jej powrót fani czekali aż siedem lat. W tajemnicy, w kilkuosobowym gronie współpracowników, Reni Jusis przygotowała płytę, którą uświadomiła nam, jak bardzo się za nią stęskniliśmy. W rozmowie z Interią artystka opowiedziała o pracy nad albumem, chwilach słabości, rodzimym show-biznesie i o niełatwych czasach, w jakich przyszło nam żyć.

 • Reni Jusis: Zdążyć przed świtem

  Równe 24 godziny trwały prace nad teledyskiem "Niemy krzyk" Reni Jusis, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL. Popularna wokalistka występuje w nim w roli tancerki w zespole ludowym(...) wrażenie bardzo dojrzałego, a jest strasznie młody, że aż się z lekka załamałam - śmieje się Reni Jusis.

 • Reni Jusis: Obrazek jak ze snu

  Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do najnowszego utworu Reni Jusis, "Kilka prostych prawd" . Tym nagraniem wokalistka, znana z przeboju "Zakręcona", przypomniała się po trzyletniej przerwie. Singel zapowiada nową płytę, która ma pojawić się wiosną. O klipie opartym na efektach komputerowych, opowiedziała nam sama Reni Jusis.

 • Fryderyki 2019: Szpak, Lanberry, Nykiel, Jusis. Kto zachwycił na czerwonym dywanie?

  Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z czerwonego dywanu gali rozdania Fryderyków, która odbyła się 9 marca w Katowicach. Wśród gwiazd swoimi kreacjami błysnęli: Natalia Nykiel, Michał Szpak i Reni Jusis.

 • "Zafascynowana kelnerem z Warsu"

  Reni Jusis przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że jej kolejne płyty ukazują się w dłuższym odstępie. Ponieważ "Trans misja" pojawiła się w sierpniu 2003 roku, to nic dziwnego, że sympatycy wokalistki(...) "Magnes" i tak właśnie nazywa się nowa płyta Reni, która do sklepów trafiła ostatecznie 5 czerwca 2006 roku. W rozmowie z Krzysztofem Czają (RMF FM) Reni Jusis opowiedziała m.in. o muzyce klubowej...

 • "Sukcesy nie nauczyły mnie niczego"

  Reni Jusis podbiła serca polskiej publiczności w1998 roku utworem "Zakręcona", a jej debiutancka płyta, wydana pod tym samym tytułem, wywołała spore zamieszanie na naszym rynku muzycznym. Swym(...) brzmieniu, intymności w piosenkach i współpracy z Urszulą Dudziak, z Reni Jusis rozmawiał Konrad Sikora.

Zdjęcia na temat: reni jusis zdjęcia