• Informacje na temat:

  reporter gazety

Artykuły na temat: reporter gazety
 • "Układ": Dziennikarz na tropie

  Kiedy w afery finansowe zamieszani są politycy, prokuratorzy i policjanci bywają dziwnie bezradni. Musi ich zastąpić dociekliwy reporter.

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • "Pakt": Marcin Dorociński nie cofnie się przed niczym dla dobra sprawy

  ...​Ambitny reporter śledczy trafia na trop afery, w którą uwikłani są ludzie ze szczytów władzy. - Nie cofnie się przed niczym dla dobra sprawy - mówi grający główną rolę Marcin Dorociński.

 • Marion Cotillard w Batmanie?

  Marion Cotillard prowadzi rozmowy w sprawie występu w kolejnym filmie o przygodach Batmana "The Dark Knight Rises" - "Hollywood Reporter" potwierdza rewelacje francuskiej gazety "Le Figaro".

 • Michał Wiśniewski już znalazł pocieszenie? "Zbliżył się do nowej wokalistki Ich Troje"

  Michał Wiśniewski (46 l.) i Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) rozwodzą się. Pozew rozwodowy złożył wokalista. Co więcej, według jednej z gazety "Wiśnia" już "zbliżył się" do innej kobiety. Ma być nią pewna młodziutka wokalistka...

 • Clooney nakręci film o aferze podsłuchowej

  George Clooney wyreżyseruje film o aferze podsłuchowej, która w 2011 roku wstrząsnęła Wielką Brytanią - poinformowało w środę, 3 września, studio filmowe Sony Pictures. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym roku.

 • Krystyna Pawłowicz wypiera się siostry! "Dajcie mi święty spokój"

  Jarosław Kurski, wicenaczelny "Gazety Wyborczej", w swoim wpisie na Twitterze opowiedział o zaskakującym spotkaniu z siostrą Krystyny Pawłowicz na marszu KOD-u: Reporter "Dzień dobry" postanowił(...) spokój" - odganiała się od Filipa Chajzera. Fakt posiadania przez Pawłowicz siostry potwierdza jednak Igor Nazaruk, dziennikarz gazety "Metro", który swego czasu pisał na ten temat artykuł...

 • Harrison Ford miał wypadek na planie "Gwiezdnych wojen"

  Harris Ford trafił do szpitala po wypadku, który przytrafił mu się na planie filmu "Star Wars: Episode VII".

 • Joanna Racewicz odetchnęła z ulgą! Było nieciekawie!

  ...jej znajoma. Informator gazety "Na żywo" kilkakrotnie spotkał prezenterkę w budynku Polsatu na warszawskiej Pradze. I nie bez powodu. Jesienią Racewicz ma dołączyć do zespołu Polsatu News. Wraz z Bogdanem Rymanowskim poprowadzi wieczorne wydania "Wydarzeń". Kiedyś przez pięć lat była gospodynią "Panoramy" a także magazynu "Reporter Polski". Na pewno poradzi sobie z nowym wyzwaniem. Ale do tego...

 • Trylogia Stiega Larssona po angielsku

  Wytwórnia Sony Pictures planuje ekranizację kryminalnej trylogii "Millennium" autorstwa szwedzkiego pisarza Stiega Larssona - poinformował "Hollywood Reporter".

Wideo na temat: reporter gazety
 • Księżna Kate i książę William są juz razem i czekają na poród!

  Kate Middleton, książę William i cała Wielka Brytania czekają na narodziny dziecka, a razem z nimi pod szpitalem, w którym na świat ma przyjść "royal baby" dziennikarze - niektórzy od trzech tygodni. Jedni, jak relacjonuje reporter TVN 24, z nudów czytają już stare gazety, inni ćwiczą wejścia na żywo z pluszowymi zabawkami. Nie wiadomo, kiedy na świat przyjdzie dziecko książęcej pary. Według

Dyskusje na temat: reporter gazety
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  POKOLENIE GW i TVN. Sprzedawaliśmy głupotę na masową skalę i teraz mamy odbiorców wychowanych na tej głupocie - tak o ostatnich 20-latach w polskich mediach mówi Polityce Wojciech Jagielski, były reporter Gazety Wyborczej.