• Informacje na temat:

  reporter spotkał

Artykuły na temat: reporter spotkał
 • Czy Jason Bourne spotka Gaela Garcię Bernala?

  Według serwisu "Hollywood Reporter" producenci filmu wysłali ofertę meksykańskiemu aktorowi Gealowi Garcii Bernalowi ( "Dzienniki motocyklowe" , "I twoją matkę też" ). Rozmów jeszcze nie było, jednak być może to właśnie Meksykanina bać się będzie Jason Bourne, w którego postać ponownie wcieli się Matt Damon. Na początku zdjęcia do filmu kręcone będą w marokańskim Tangerze a na reżyserskim fotelu...

 • Marcin Prokop: Spotkanie z samym sobą musiałoby być śmiertelnie nudne

  ...rasowy reporter chciałem to sprawdzić. Poza tym to największy na świecie rynek kosmetyków dla facetów. Nakupiłem kolegom w Polsce prezentów (był wśród nich m.in. krem BB, czyli fluid korygujący, krem...

 • Carlos Santana i bezdomny kolega: Spotkanie po latach

  Do niesamowitej historii doszło w Oakland - reporter stacji telewizyjnej doprowadził do spotkania między słynnym gitarzystą Carlosem Santaną i byłym muzykiem jego zespołu, obecnie bezdomnym Marcusem "The Magnificent" Malone'em.

 • Bill Murray w trzeciej części "Pogromców duchów"

  Bill Murray wystąpi w trzeciej części "Pogromców duchów" - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Obsada "Przyjaciół" szykuje nowy projekt?

  Po latach spotkań w programach telewizyjnych i niedawnym selfie, które podbiło Instagram, obsada "Przyjaciół" może ponownie znaleźć się na planie. "Hollyood Reporter" informuje o tajemniczym projekcie, który ma być emitowany na platformie HBO Max.

 • Marion Cotillard w Batmanie?

  Marion Cotillard prowadzi rozmowy w sprawie występu w kolejnym filmie o przygodach Batmana "The Dark Knight Rises" - "Hollywood Reporter" potwierdza rewelacje francuskiej gazety "Le Figaro".

 • Arash: Teledysk w Tatrach

  Arash, irański wokalista ze szwedzkim paszportem, w piątek, 19 maja, rozpoczyna w słowackich Tatrach zdjęcia do najnowszego teledysku. Z tej okazji w środę, 17 maja, spotkał się z dziennikarzami w bratysławskim klubie "Peoples". Na konferencji był także obecny reporter INTERIA.PL.

 • Ruth Wilson: Dlaczego odeszła z serialu "The Affair"?

  Według magazynu "The Hollywood Reporter" odejście Ruth Wilson z obsady serialu "The Affair" w 2018 roku spowodowane było "toksyczną" i "nieprzyjazną" atmosferą na planie produkcji telewizji Showtime oraz producenckimi naciskami na udział aktorki w rozbieranych scenach.

 • Elżbieta Jaworowicz: Czas nas uczy pokory

  ...- Wiem, że mój program dociera do ludzkich serc. Świadczą o tym reakcje widzów – przyznaje Elżbieta Jaworowicz. Autorka „Sprawy dla reportera” opowiada nam o początkach swojej telewizyjnej kariery. Zdradza też receptę na bycie w formie i plany zawodowe po ustaniu pandemii.

 • Paul Haggis chce Vince'a Vaughna

  Zdobywca tegorocznego Oscara za film "Miasto gniewu" Paul Haggis zapowiedział, że w obsadzie swego politycznego dramatu "Against All Enemies" chętnie widziałby Vince'a Vaughna ( "Polowanie na druhny" ) poinformował serwis "Hollywood Reporter".

Zdjęcia na temat: reporter spotkał
Wideo na temat: reporter spotkał
 • Blanka Lipińska o pierwszym spotkaniu z Dodą!

  Blanka Lipińska podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Dodą. Pisarka przygotowała dla niej królewską ucztę. Zobaczcie nagranie!

 • Jak Kunis udało się wyjechać z Rosji?

  Marcin Cejrowski, reporter "Studia Weekend", spotkał się z gwiazdą Hollywood Milą Kunis przy okazji premiery filmu "Oz: Wielki i Potężny". O czym rozmawiali? Między innymi o tym, jak to się stało, że wyjechała z Rosji i została gwiazdą.

 • Kelly Osbourne: Zrobiłam sobie cycki

  Marcin Cejrowski, reporter programu "Studio Weekend", spotkał się z Kelly Osbourne, córką jednego z najsłynniejszych rockmanów świata, przy okazji jej wizyty w Polsce. 29-latka udzieliła dziennikarzowi wywiadu, w którym wyznała m.in., że czuje się u nas niesamowicie, jak sam Justin Bieber. Przyznała także, że poddała się operacji plastycznej: "Oczywiście, zrobiłam sobie cycki! (śmiech