• Informacje na temat:

  respondek krzysztof

Artykuły na temat: respondek krzysztof
 • Krzysztof Respondek w końcu debiutuje

  W połowie kwietnia ukazała się debiutancka płyta aktora i kabareciarza Krzysztofa Respondka, który dwukrotnie (trzecia i szósta edycja - 2008, 2009) wygrał telewizyjny program "Jak oni śpiewają".

 • Krzysztof Respondek: "Dał pan czadu!"

  Aktor, wokalista i kabareciarz - Krzysztof Respondek - to człowiek o wielu twarzach, co udowadnia w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poza tym ma nietypowe hobby: hoduje szczygły syberyjskie. Pracuje też intensywnie nad nową płytą.

 • Krzysztof Respondek: Być kimś innym

  ..."W nocy charczałem jak Rysiek Riedel" - mówi Krzysztof Respondek, który przygotowuje się do udziału w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Być kimś innym - to pociąga" - dodaje aktor i żartuje, że po programie uda się do sanatorium...

 • Respondek już w sklepach

  Krzysztof Respondek, zwycięzca III edycji "jak Oni śpiewają" doczekał się płyty z? dwiema piosenkami.

 • Krzysztof Respondek bez twarzy

  Główną rolę w teledysku gościnnie zagrał aktor i kabareciarz Krzysztof Respondek. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Tomasz Walus. Zobacz klip "Człowiek twarzy bez": Sprawdź tekst "Człowiek twarzy bez" w serwisie Teksciory.pl! Pochodzący ze Śląska Ludwik (nazwę rozwija jako Ludzie Używający Dźwięków Wyobraźni I Kreatywności) istnieje od 2007 roku, choć naprawdę głośno zrobiło się...

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  ..."Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.

 • Respondek zagrał górnika

  Historię górnika Zbigniewa Nowaka, który w lutym 2006 r. prawie pięć dni spędził uwięziony tysiąc metrów pod ziemią, opowiada nakręcony przez Radosława Dunaszewskiego film "Laura" - współfinansowany ze środków Śląskiego Funduszu Filmowego. W głównej roli zobaczymy Krzysztofa Respondka.

 • Respondek w "Barwach szczęścia"!

  Nazwisko Respondek w "Barwach szczęścia" to synonim dobrego fachu aktorskiego. Uwaga: w serial u pojawi się kolejna osoba o tym nazwisku.

 • Pokonał Jabłczyńską!

  Wszystko jest już jasne. Trzecią edycję programu "jak Oni śpiewają" i Brylantowy Mikrofon wygrał Krzysztof Respondek, który w ostatecznym starciu pokonał Joannę Jabłczyńską.

 • Za wygraną nagra płytę

  Krzysztof Respondek wygrał tegoroczny Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Aktor i kabareciarz opowiada o swojej miłości do śpiewu i Rosji, a także o muzycznych planach.

Zdjęcia na temat: respondek krzysztof
Wideo na temat: respondek krzysztof
Dyskusje na temat: respondek krzysztof