• Informacje na temat:

  restauracja pod lwem

Artykuły na temat: restauracja pod lwem
 • Samolot, pociąg, autokar… Jak najłatwiej dostać się do Lwowa?

  Lwów staje się coraz popularniejszym kierunkiem zarówno na weekendowe, jak i dłuższe wyjazdy. Jest tam wiele atrakcji dla małych, jak i dużych turystów. Jak dostać się do miasta, gdy podróż własnym samochodem jest niemożliwa? Czy zawsze najlepszą opcją jest jazda własnym samochodem albo pociągiem?

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

 • Grzegorz Turnau poszedł w ślady swojego zięcia! To był strzał w dziesiątkę!

  Miłość Marka Kondrata (66 l.) i Antoniny Turnau (28 l.) to jedna z większych sensacji ostatnich lat. Nikt nie spodziewał się, że znakomity aktor zdecyduje się na taką rewolucję w życiu i zwiąże się(...) na to, że synowie aktora, zwłaszcza 37-letni Mikołaj, który sprawuje funkcję prezesa zarządu firmy ojca, też podchodzili do Antoniny z rezerwą. Dzisiaj te problemy wszyscy mają już za sobą. Mikołaj...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1319 Po wyjściu Teresy ze szpitala, Paweł natychmiast roztacza nad nią opiekę. Kobietę wspiera także Maria, która proponuje kuzynce, by przyjechała do Grabiny i w spokoju, pod dobrą opieką Barbary, odzyskała siły. Jednocześnie jednak wyznaje matce, że nieco niepokoi ją zażyłość Teresy...

 • Legenda kina akcji ma 50 lat!

  W Hollywood znany jest pod pseudonimem "Mięśnie z Brukseli", który Amerykanom o wiele łatwiej wymówić, niż jego prawdziwe imię i nazwisko. Jean Claude Van Damme - legenda kina akcji lat 80. i 90. - obchodzi dziś 50. urodziny.

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1248 Wcześniejszy powrót Joanny jest dla Chodakowskich fantastycznym powodem do(...) obydwoje są zaproszeni na kolację na Deszczową. Wino i letni wieczór najwyraźniej uderzają prawnikowi do głowy - pod pretekstem bruderszaftu Budzyński namiętnie całuje Chodakowską. Natomiast Olga, która...

 • Otworzy festiwal w Gdyni

  Film Andrzeja Kotkowskiego "Miasto z morza" rozpocznie w poniedziałek, 14 września, podczas wieczornej gali, tegoroczny Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1255 Chcąc się upewnić, że ich córce już nic nie grozi, Agnieszka i Tomek odwiedzają(...) czuje się fatalnie. Dziewczyna jest przekonana, że guz, który wykryto podczas USG, może być bardzo niebezpieczny. Rafał próbuje pocieszyć ukochaną. Na Wspólnej odc. 2380 Nowy lek sprawia, że Mania...

 • "Czas na miłość": Odwracalne

  Nie czas na niespodzianki. "Czas na miłość" - najnowsza komedia romantyczna Richarda Curtisa - jest tak dobra, jak można się było spodziewać. To zabawna, inteligentna, świetnie napisana i znakomicie zagrana historia młodego mężczyzny, który szuka przygodnego seksu, a znajduje miłość na całe życie.