• Informacje na temat:

  restauracja szyc

Artykuły na temat: restauracja szyc
 • Szyc: Zawsze lubiłem dobre ciuchy

  Borys Szyc ma powody do radości. Na warszawskim Mokotowie otworzył elegancką restaurację. Nas jednak uspokoił, że nie zamierza zrezygnować z aktorstwa.

 • Borys Szyc dostał klapsa

  Borys Szyc, który od jakiegoś czasu jest właścicielem restauracji, w programie "Na Językach" opowiedział. dlaczego zdecydował się na taki krok. "Otworzyłem to po to, żeby mieć gdzie jeść".

 • Szyc: Gotowanie jest jak seks

  W serialu "Przepis na życie" wciela się w kucharza. Borys Szyc wyznaje, czy sprawia mu to frajdę, a także zdradza, kto trzyma chochlę w jego prywatnej kuchni i tłumaczy, dlaczego mężczyzn ciągnie do garów.

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym

  Borys Szyc i jego odważne sprawozdanie z 91. rozdania Oscarów, Marcin Dorociński demolujący mieszkanie. Do tego Kuba Wojewódzki debiutujący w roli restauratora i Maffashion borykająca się z zawiłościami kodeksu pracy. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z lutego w mediach społecznościowych.

 • Spalam sporo kalorii

  Co jest bardziej pociągające od Borysa Szyca? Gotujący Borys Szyc. W nowym serialu TVN, "Przepis na życie" aktor wciela się w rolę szefa kuchni. O jedzeniu, podrywaniu kobiet i spalaniu kalorii z Borysem Szycem rozmawiała Agata Żurawska.

 • Serial z gwiazdorską obsadą

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - aż trudno uwierzyć, że to obsada serialu, a nie ambitnej fabuły.

 • Lubię życie i zamierzam z niego korzystać

  Zobaczyć go w serialu to rzadkość. Borys Szyc zdradza, co sprawiło, że zdecydował się na przyjęcie roli szefa kuchni w "Przepisie na życie" , co sądzi o tej profesji i czym uwodzi swoją ukochaną. - Kucharz to jeden z najbardziej męskich zawodów, jakie istnieją - twierdzi aktor.

 • Gryzie ją sumienie?

  W czwartej części serialu Anka Adamowicz znów będzie musiała zmierzyć się z życiem. Jej ukochany - Jerzy Knappe (Borys Szyc) po wypadku straci pamięć i... zakocha się w innej. Losy bohaterki granej przez Magdalenę Kumorek skomplikują się i Anka znów będzie zmuszona szukać nowego przepisu na życie. Na szczęście Magdalena Kumorek prywatnie jest kobietą szczęśliwą. Żoną muzyka, mamą dwójki dzieci...

Zdjęcia na temat: restauracja szyc