• Informacje na temat:

  rewiński janusz

Artykuły na temat: rewiński janusz
 • Janusz Rewiński wróci do TVP?

  ..."Siara w kuluarach"- program, w którym satyryk Janusz Rewiński z przymrużeniem oka komentuje najgorętsze tematy polskiego Sejmu, ma szansę powrotu na antenę TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  W rolę milionera Edwarda Nowaka, który dorobił się fortuny w nie do końca jasnych okolicznościach, wcielił się 50-letni wówczas Janusz Rewiński. Jerzy Gruza nie miał wątpliwości, że aktor doskonale(...) w serialach. Zdaniem Jana Englerta, żona jest zupełnie niedoceniana. Wciąż czeka na rolę na miarę swojego talentu. Poczucie niespełnienia w aktorstwie towarzyszy również Januszowi Rewińskiemu...

 • Janusz Rewiński: Bez brody, bez pracy

  Kiedy pojawił się po przerwie na telewizyjnym ekranie, sprawił swoim fanom wielką radość. Wprawdzie nieco odmieniony, bo bez brody, ale to wciąż ten sam Janusz Rewiński (61 l.). Tym razem lubiany(...) trafił do Teatru Dramatycznego w Warszawie, do dyrektora Gustawa Holoubka. Porozmawiali, ale... jakoś tak się złożyło, że nie rozpoczęli współpracy. Janusz Rewiński dobrze wiedział, że kamera go lubi...

 • Piasecki i Rewiński w Opolu

  ..."Chwilę po tym, kiedy zaproszono nas do Opola, Janusz przysłał mi sms-a: A może byśmy powiedzieli o tym... , a ja dokładnie o tym myślałem" - powiedział Krzysztof Piasecki. "Mamy podobne poczucie humoru. Podobny typ inteligencji. No a przede wszystkim zewnętrznie jesteśmy do siebie podobni". Na pytanie, co słynny duet zaprezentuje w Opolu, Janusz Rewinski odpowiedział: "Zobaczymy, co do tego...

 • Rewiński: Zakaz wstępu do Sejmu

  Redakcja satyrycznego programu telewizyjnej Jedynki - "Siara w kuluarach" znalazła się na "czarnej liście" Sejmu. Uznano, że ekipa show Janusza Rewińskiego narusza powagę tej instytucji i wydano jej zakaz wstępu w sejmowe kuluary.

 • Złoty Medal Gloria Artis dla Antoniego Krauzego

  Antoni Krauze oraz Janusz Rewiński otrzymali we wtorek, 20 grudnia, w Warszawie Złote Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Medale Gloria Artis otrzymali też inni zasłużeni ludzie kultury.

 • Siara! I wszystko jasne

  Janusz Rewiński zawsze podchodzi do życia z dystansem i z przymrużeniem oka. Nawet poważne sprawy obraca w żart.

 • Rozrywkowe nowości w TVP

  We wrześniu na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutują dwa nowe programy rozrywkowe - "Czy znasz swoje dziecko" oraz "Hieny". Z kolei w TVP1 nowy program poprowadzi Janusz Rewiński.

 • Serial parodiujący telenowele

  Już od 13 września na antenie Telewizji Polsat zagości nowy polski serial w reżyserii Macieja Wojtyszki, zatytułowany "Ale się kręci". Jest to komedia pokazująca, jak powstaje typowa polska telenowela. W rolach głównych zobaczymy m.in. Janusza Rewińskiego i Piotra Gąsowskiego.

 • Linda i Włodarczyk znowu razem

  Agnieszka Włodarczyk ( "Sara" , "E=mc2" i "Rób swoje, ryzyko jest twoje" ) będzie bohaterką nowego serial u "Dziki". W filmie, który od marca będzie emitowany w Polsacie, wystąpią m.in. Bogusław Linda i Janusz Rewiński.

Zdjęcia na temat: rewiński janusz
Wideo na temat: rewiński janusz
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Zosia Nowakowska jako Elsa z "Krainy lodu"

  W najbliższą sobotę, 29 kwietnia, uczestnicy show zmierzą się z postaciami z filmów. Na scenie zobaczymy między innymi: Whoopie Goldberg z filmu "Zakonnice w przebraniu 2", Marilyn Monroe z "Mężczyźni wolą blondynki", Eugeniusza Bodo – "Piętro wyżej", Janusza Rewińskiego z "Podróży Pana Kleksa". Po raz pierwszy w historii programu uczestnik wcieli się w postać animowaną. Będzie to Zosia

Dyskusje na temat: rewiński janusz