• Informacje na temat:

  reynolds

Artykuły na temat: reynolds
 • Ryan Reynolds znów dogryza Hugh Jackmanowi

  Nominacja przyznana Hugh Jackmanowi przez amerykańską Akademię Telewizyjną za jego rolę w filmie "Zła edukacja" nie przypadła ponoć do gustu wieloletniemu "wrogowi" aktora, Ryanowi Reynoldsowi. Gwiazdor "Deadpoola" zasugerował, że wyróżnienie mu się nie należało. Jackman w odpowiedzi zażartował, że Reynolds "musi być tym zdruzgotany".

 • Ryan Reynolds w walce z koronawirusem

  Nie zawiódł fanów Ryan Reynolds, który dołączył do grona gwiazd zachęcających do pozostawania w domach na czas trwania pandemii koronawirusa. Popularny aktor zrobił to jednak w oryginalny sposób.

 • Ryan Reynolds będzie podróżował w czasie

  Choć wciąż na premierę czeka najnowszy film z Ryanem Reynoldsem, czyli "Free Guy" w reżyserii Shawna Levy'ego, to wiadomo już, że panowie znów będą razem pracować. Spotkają się na planie kolejnego projektu Levy'ego, który na razie nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo jednak, że jego fabuła oparta będzie na koncepcji podróży w czasie.

 • Ryan Reynolds i wymyśleni przyjaciele

  Ryan Reynolds i John Krasinski połączą siły w fantastycznej komedii "Imaginary Friends". Krasinski nie dość, że pojawi się u boku Reynoldsa na ekranie, będzie odpowiadał za scenariusz i reżyserię filmu.

 • Ryan Reynolds: 5 tysięcy dolarów za zwrot pluszowego misia

  Wyemitowana na antenie stacji CBC TV historia o dziewczynce, której skradziono ukochanego misia, chwyciła za serce gwiazdora "Deadpoola", Ryana Reynoldsa. Popularny aktor zaoferował nagrodę pieniężną w zamian za zwrot skradzionego pluszowego misia, który dla jego posiadaczki miał ogromną wartość sentymentalną.

 • Hugh Jackman o "konflikcie" z Ryanem Reynoldsem

  Dwaj słynni aktorzy od lat toczą fałszywy spór i dla żartu obrzucają się inwektywami w mediach społecznościowych i wywiadach. Hugh Jackman postanowił wyjawić wreszcie prawdziwy powód tego udawanego konfliktu z Ryanem Reynoldsem. Zamieszana w całą sprawę okazuje się być Scarlett Johansson.

 • Ryan Reynolds: Śmiać się z siebie

  Sympatię fanów zaskarbił sobie poczuciem humoru i dystansem do siebie, czego dowodzą internetowe potyczki z własną żoną, Blake Lively. Choć doskonale skrywa się za maską jednego z najzabawniejszych aktorów, przyznaje, że prawdziwy Ryan Reynolds jest o wiele bardziej bezbronny.

 • Reynolds etatowym superbohaterem?

  Ryan Reynolds przyznaje, że być może po raz kolejny wystąpi w roli superbohatera - informuje portal FemaleFirst.

 • Fani opłakują śmierć Debbie Reynolds

  Nie żyje Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher. Aktorka odeszła zaledwie dzień po śmierci swojej córki. 84-latka w środę trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Reynolds zagrała m.in. w filmie "Deszczowa piosenka". W 1964 roku była nominowana do Oscara za rolę w produkcji "Niezatapialna Molly Brown". W Hollywoodzkiej Alei Sław pojawili się fani, którzy opłakują śmierć aktorki. Przy jej gwieździe...

 • Burt Reynolds nie żyje. Popularny aktor miał 82 lata

  W wieku 82 lat zmarł Burt Reynolds, pamiętany z takich kinowych przebojów, jak m.in. "Uwolnienie", "Mistrz kierownicy ucieka" czy "Boogie Nights".

Zdjęcia na temat: reynolds
Wideo na temat: reynolds
Dyskusje na temat: reynolds