• Informacje na temat:

  rezydencja ojca mateusza

Artykuły na temat: rezydencja ojca mateusza
 • Rezydencja

  W rezydencji Jerzego Cholewy (Zdzisław Wardejn) zostają znalezione zwłoki ochroniarza. Po przybyciu na miejsce Możejko i jego podwładni orientują się, że z domu skradziono biżuterię i cenny obraz Kossaka. Tymczasem do księdza Mateusza przychodzi Sandra Bukowska (Olga Gontarczuk). Dziewczyna mówi mu, że jej ojciec jest nieprzytomny i prosi go o pomoc. Duchowny pozwala jej zaprowadzić się do...

 • "Ojciec Mateusz": Śledztwo w zamku

  Ksiądz Mateusz prowadzi śledztwo w ruinach magnackiej rezydencji sprzed wieków. Czy odkryje, kto skrzywdził piękną, utalentowaną dziewczynę? Trwają prace na planie czwartego sezonu serialu "Ojciec Mateusz" .

 • Ojciec Mateusz oskarżony!

  ...? - Mój bohater Andrzej Bednarek przyczyni się do postawienia w złym świetle ojca Mateusza. Czy sprawiedliwości stanie się zadość? To już na ekranie zobaczą widzowie - mówi Marcin Kwaśny i dodaje, że(...) zgryzienia - zdradza reżyser Maciej Dejczer we wnętrzu rezydencji w podwarszawskim Konstancinie, gdzie kręcony jest 145. odcinek pt. "Pokolenie". - Nocul i pozostali policjanci nie uwierzą w winę Mateusza...

 • Ojciec Mateusz wśród... modelek

  Piękne dziewczyny, efektowne kreacje, pałacowe wnętrza i... krew. Wypadek czy zbrodnia? Ojciec Mateusz stanie wobec kolejnej zagadki. Powstaje ósma seria przygód detektywa w sutannie.

 • Rosati jako piękna morderczyni?

  W jednej z rezydencji na warszawskiej Białołęce Marek Siudym zaciska dłonie na szyi Weroniki Rosati. Mrożącą krew w żyłach scenę usiłowania zabójstwa przerywa reżyser Andrzej Kostenko. Jego zdecydowane "stop, po ujęciu" oznacza również koniec zdjęć ósmego sezonu "Ojca Mateusza". Premierowe odcinki zobaczymy już we wrześniu!

 • "Ojciec Mateusz": Ksiądz gwałcicielem?

  Do tej pory jednych demaskował, a innych wybawiał z opresji. Teraz ojciec Mateusz zetknie się ze sprawą, z jaką nie miał do czynienia. Będzie musiał bronić sam siebie. Wkrótce premiera nowej serii produkcji.

 • ​Serialowcy uczcili 50. urodziny radiowej Trójki

  Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", i Katarzyna Figura, czyli Anna Żurowska z "Rezydencji", oraz prawie 50 innych znanych z seriali gwiazd wzięło udział w przedstawieniach "Trójka do potęgi" przygotowanych z okazji 50. urodzin Programu 3 Polskiego Radia. Dwa premierowe spektakle zgromadziły na scenie i na widowni rekordową liczbę gwiazd!

 • Co zobaczymy jesienią w TVP?

  TVP - Twoja przestrzeń ciekawości - pod takim hasłem telewizja publiczna zaprezentowała w poniedziałek, 22 sierpnia, jesienną ramówkę. Będą nowe programy, takie jak oczekiwany muzyczny show "The Voice of Poland" oraz nowe seriale - "Rezydencja" w Jedynce oraz "Wiadomości z drugiej ręki" w Dwójce.

 • Zjawiskowa Halejcio błyszczała na premierze komedii "Last minute"

  Jankowska, czyli Bożena Miller z "Julii", i Olaf Marchwicki, czyli Antek Krygier z "Ojca Mateusza", oraz wielu zaproszonych gości, wśród których dostrzegliśmy m.in. Annę Cieślak, czyli Basię Kochanowską...

 • Weronika Rosati "czarną wdową"

  W jednej z rezydencji na warszawskiej Białołęce Marek Siudym zaciska dłonie na szyi Weroniki Rosati. Mrożącą krew w żyłach scenę usiłowania zabójstwa przerywa reżyser Andrzej Kostenko.