• Informacje na temat:

  rezydencja podhoreckich

Artykuły na temat: rezydencja podhoreckich
 • Poznajmy bohaterów "Rezydencji"

  Świat wielkich pieniędzy i luksusu bywa wciągający. Gdy jednak zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, zobaczymy że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Już w środę, 7 września, w telewizyjnej Jedynce obejrzymy pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja" , reklamowanego jako polska "Dynastia".

 • "Rezydencja", czyli "Dynastia" po polsku

  Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Pławi się w luksusie i uwodzi kobiety

  Dawno nie miał tak przyjemnej pracy. Dzięki roli Łukasza Podhoreckiego z "Rezydencji" może pławić się w luksusie i uwodzić piękne kobiety.

 • Szapołowska: Rasowa aktorka bez pracy

  Grażyna Szapołowska otrzymała jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Rezydencja". - Jestem w tej chwili bez pracy, długo nie grałam. Zdecydowałam się podjąć to wyzwanie jako rasowa aktorka, która nie ma pracy - przyznała gwiazda.

 • Gra od czwartego roku życia

  Urodziwa i bardzo zamożna panna, która ma pusto w głowie? Na pierwszy rzut oka można by sądzić, że córka Podhoreckich taka właśnie jest. - Ale uwaga, ona dorasta i może się zmienić! - mówi wcielająca się w nią Klaudia Halejcio.

 • Taka jak jej bohaterka?

  W najnowszej produkcji TVP 1 "Rezydencja" jedną z głównych ról gra Anna Cieślak. Czy młoda i piękna aktorka jest lubiana na planie serialu?

 • Wieczorkowski jest zadowolony

  Jan Wieczorkowski zakończył właśnie zdjęcia do czwartego sezonu "Czasu honoru" , lecz nie porzuca pracy w telewizji. Już od września będziemy oglądać go w nowym serialu TVP "Rezydencja", który reklamowany jest jako polska "Dynastia".

 • Jednak nie zagra Alexis?

  ...się w postać przebiegłej intrygantki. "Rezydencja" ma być emitowana w TVP1 od września, trzy razy w tygodniu - od wtorku do czwartku - o godz. 21:30. Od dawna mówiło się też o kłopotach w życiu...

 • Jak uwieść milionera?

  Trzeba spełnić tylko trzy warunki. Po pierwsze należy nosić seksowną bieliznę, po drugie zachowywać twarz pokerzysty i po trzecie - bezwzględnie podporządkować się matce ukochanego. Skuteczność tej metody możemy sprawdzić... oglądając serial "Rezydencja", w którym piękna aktorka gra zmysłową Julię, synową rodu Podhoreckich. W prywatnym życiu aktorka deklaruje, że nie goni za pieniędzmi...

Zdjęcia na temat: rezydencja podhoreckich
Dyskusje na temat: rezydencja podhoreckich
 • Re: Rezydencja

  Czy ktoś mi powie czy będą dalsze losy bohaterów rodziny Podhoreckich i Basi???? Jak mogli zdjąć z anteny tak fajny serial!!! Bardzo proszę o odpowiedz!!!! Pozdrawiam Beata

 • Re: Basia Kochanowska (Anna Cieślak)

  o Podhoreckich tylko o to że dobre chęc imogą pomóc innym.Szczerze ogłaszam że wielka szkoda że przez takich ludzi jak wy została zatrzymana produkcja tego serialu (skończy się na 58 odcinku)chociaz to dobrze(...) seriale daja wnioski a jaki serial Rezydencja?????