• Informacje na temat:

  rezydencje gwiazd hollywood

Artykuły na temat: rezydencje gwiazd hollywood
 • "39 i pół": Poświęcił karierę w Hollywood dla... miłości do polskiej producentki!

  Peter J. Lucas, czyli Karol z „39 i pół” i niezapomniany Szakal z filmu „Kiler-ów 2-óch”, był w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku jedynym polskim aktorem robiącym karierę w Hollywood. Grał w megaprodukcjach filmowych u boku wielkich gwiazd, zapraszano go do udziału w najpopularniejszych serialach... Dziś nikt o nim nie pamięta - ani w Ameryce, ani w Polsce!

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Hollywood Homicide

  W rezydencji młodego gwiazdora, Bretta Chandlera na Hollywood Hills mieszkają też jego przyjaciele i trwa nieustanna impreza z udziałem pięknych kobiet....

 • Najbardziej pożądane rezydencje gwiazd

  Luksusowa posiadłość zmarłego w zeszłym roku wokalisty Ronniego Jamesa Dio znalazła się na szczycie zestawienia najbardziej pożądanych domów wystawionych na sprzedaż.

 • Specjalistki od "momentów"

  Na początku kariery grała przede wszystkim rozbierane role, ale z czasem udało się jej udowodnić, że ciało nie jest jedynym atutem, jakim dysponuje. Zanim jednak stała się gwiazdą, nie unikała(...) golusieńkiej Katarzynie Figurze przechadza się krasnoludek. Kinomani z pewnością nie zapomną też pełnych erotyzmu scen z "Autoportretu z kochanką", "Szczęśliwego Nowego Jorku" czy "Pociągu do Hollywood...

 • Ciemne strony Hollywood

  Już w najbliższy piątek (16 lutego) na ekrany wejdzie film ze zdobywcami Oscarów Adrienem Brody i Benem Affleckiem w rolach głównych - "Hollywoodland". Partnerują im - dając również prawdziwy aktorski popis - Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") oraz Bob Hoskins ("Wróg u bram").

 • Czy to koniec show u Kardashianów?

  Napad na Kim Kardashian (35 l.) i choroba psychiczna jej męża, Kanyego Westa (39 l.) przesądziły o zawieszeniu show u Kardashianów - podaje portal TMZ. Czy to już koniec programu o losach najpopularniejszej rodziny Hollywood?

 • Kolekcjonerzy z Hollywood

  "Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma" - mówi popularna piosenka. Gwiazdy też lubią dać się ponieść fantazji, szczególnie kiedy pozwalają im na to zasobne portfele.

 • Gwyneth Paltrow urządza swój pałac

  Gwiazda Hollywood, Gwyneth Paltrow , wkrótce wprowadzi się ze swoją rodziną do imponującej londyńskiej rezydencji z kilkudziesięcioma pokojami.

 • Brando: Rozmowy kontrolowane

  Marlon Brando, niedawno zmarły genialny aktor, legenda kina, w tajemnicy nagrywał swoje rozmowy telefoniczne. Wiadomość ta sprawiła, że wielkie gwiazdy Hollywood obawiają się ujawnienia najbardziej skrywanych sekretów.

Wideo na temat: rezydencje gwiazd hollywood
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...