• Informacje na temat:

  rezydencje gwiazd w hollywood

Artykuły na temat: rezydencje gwiazd w hollywood
 • Najbardziej pożądane rezydencje gwiazd

  ...rezydencja rapera Kanye Westa w Hollywood Hills, a na 3. dom w Holmby Hills, w którym przed śmiercią mieszkał Michael Jackson. W zestawieniu "LA Weekly" znalazły się również wystawione na sprzedaż rezydencje Toma DeLonge'a z Blink 182, Becka, Christiny Aguilery i Britney Spears.

 • Gwiazdy zarabiają miliony i uwielbiają je wydawać

  Kto zgarnia najwięcej? Co robią ze swoimi fortunami? Dlaczego popadają w problemy finansowe? Zaglądamy do portfeli gwiazd Hollywood!

 • Kolekcjonerzy z Hollywood

  ..."Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma" - mówi popularna piosenka. Gwiazdy też lubią dać się ponieść fantazji, szczególnie kiedy pozwalają im na to zasobne portfele.

 • Ciemne strony Hollywood

  Już w najbliższy piątek (16 lutego) na ekrany wejdzie film ze zdobywcami Oscarów Adrienem Brody i Benem Affleckiem w rolach głównych - "Hollywoodland". Partnerują im - dając również prawdziwy aktorski popis - Diane Lane ("Pod słońcem Toskanii") oraz Bob Hoskins ("Wróg u bram").

 • Lee Marvin: Największy twardziel Hollywood

  ..., że i bez nauki Lee jest w stanie grać na off-Broadwayu, załapał się też do kilku telewizyjnych epizodów. W 1950 r. wyruszył do Hollywood, gdzie dostał niewielką rólkę w "You’re in the Navy Now". Jego(...) wybijał się na gwiazdę pierwszego formatu. W 1962 r. wcielił się w tytułowego zbira w westernie "Człowiek, który zabił Liberty Valance’a" Johna Forda, którego bali się na planie wszyscy, prócz niego...

 • Hugh Hefner: Marilyn Monroe, Polański i Hollywood

  ...". Hefner musiał jednak uznać "wyższość" Billy'ego Raya Cyrusa (za rolę w filmie "Hannah Montana"). W styczniu 2007 Hugh Hefner stał się posiadaczem gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Sław. W tym samym roku(...) z polskim reżyserem, którego adaptacji tragedii Szekspira nie chciało wesprzeć żadne hollywoodzkie studio, namówił Hefnera bliski przyjaciel Polańskiego - Victor Lownes, jedna z szarych eminencji...

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • 25. rocznica śmierci Poli Negri

  W środę, 1 sierpnia, przypada 25. rocznica śmierci Poli Negri, wielkiej gwiazdy kina niemego, jedynej Polki, która na stałe zapisała się w historii Hollywood. Reżyser Ernst Lubitsch mówił o niej, że była pierwszą aktorką europejską rozumiejącą istotę kina, a na pewno jedną z pierwszych osobistości Hollywood, która potrafiła skupiać na sobie uwagę także poza salą kinową.

 • Scarlett Johansson przenosi się do Portugalii

  Amerykańska aktorka Scarlett Johansson jest kolejną celebrytką, która przenosi się do Portugalii. Gwiazda Hollywood zamieszka w centrum Lizbony.

 • Pamiętacie go z "Goonies"?

  W latach 80. był jedną z największych dziecięcych gwiazd Hollywoodu. A dziś?