• Informacje na temat:

  reżyser dejczer

Artykuły na temat: reżyser dejczer
 • Ciężka praca, duża przygoda

  Maciej Dejczer, reżyser serialu "Misja Afganistan", przyznał, że nie jest łatwo wykreować taki świat, który dla widza byłby odzwierciedleniem afgańskiej rzeczywistości. - Trudno zrobić Afganistan z niczego - przyznał w rozmowie z Interia.tv.

 • "Ojciec Mateusz" dla każdego?

  Maciej Dejczer zapewnia, że będą kolejne serie "Ojca Mateusza", bo "z takiego sukcesu się nie rezygnuje" . I zastanawia się, na czym polega fenomen serialu.

 • Dwa filmy o zabójstwie Papały

  Maciej Dejczer (reżyser "300 mil do nieba" i "Bandyty" , a także popularnych seriali - między innymi sensacyjnego "Oficera", który miał premierę w ubiegłym tygodniu) podjął się reżyserowania filmu fabularnego o zabójstwie generała Marka Papały - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Musiała wejść do trumny

  W serialu "Chichot losu" prawie przez cały czas gra... ducha. - Dla aktora to spore wyzwanie, ale i zabawa - przyznaje Monika Kwiatkowska-Dejczer i zdradza kulisy pracy na planie.

 • "Sesja" - dokument o Budce Suflera

  Dokumentalny obraz pracy Budki Suflera w Los Angeles kręci Maciej Dejczer. Roboczy tytuł obrazu to "Sesja". Premiera filmu odbędzie się podczas inauguracji przyszłorocznego 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Małaszyński w Afganistanie

  Paweł Małaszyński zagra jedną z głównych ról w serialu o polskich żołnierzach w Afganistanie. Reżyserem "Misji Afganistan" jest Maciej Dejczer, autor takich produkcji, jak "Bandyta", "Teraz albo nigdy" czy "Oficer".

 • "Listy do M. 3": Gorące emocje przy mroźnej pogodzie

  W piątek, 10 listopada, do kin wchodzi trzecia część "Listów do M.". Reżyser filmu, Tomasz Konecki, opowiada, czego możemy spodziewać się w nowej odsłonie kultowej serii romantycznej. Zdradza też, że praca na planie tej produkcji momentami była... koszmarem.

 • 5. Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty

  Ponad 300 seansów, prezentujących filmy z 42 krajów świata, w tym około 100 polskich premier, a także liczne spotkania z reżyserami, koncerty i mistrzowskie lekcje kina złożą się na program 5. Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty, który odbędzie się w ostatniej dekadzie lipca w polskim i czeskim Cieszynie. O Grand Prix festiwalu rywalizować będzie 18 filmów.

 • Jacek Borcuch: "Natknęli się na idealistę"

  Reżyser Jacek Borcuch ma na swoim koncie dwa filmy. W 1999 roku zrealizował "Kallafiorra" , reklamowanego jako "pierwszy polski film niezależny" . W 2004 roku na ekrany wszedł jego drugi obraz, "Tulipany" , który właśnie ukazał się w wersji płytowej. W 2005 roku Borcuch otrzymał propozycję reżyserii serial u "Magda M.". O doświadczeniu nabytym podczas pracy w telewizji i rozczarowaniach z tym...

 • ​Tomasz Karolak: Jestem od tego, żeby rozbawić ludzi

  ..., który też nam bardzo odpowiada. Do tej pory mieliśmy trzy filmy. Każdy był taki, jak jego reżyser. Pierwszy szalony. Mitja Okorn, który rozpoczynał tę serię, to energiczny młody człowiek. Potem był Maciej Dejczer, który jest bardziej doświadczony przez życie, stąd mój wątek z synem (Mateusz Winek) był tak wyodrębniony. Grany na bardzo delikatnych strunach. Następnie Tomek Konecki, prawdziwy...

Zdjęcia na temat: reżyser dejczer
Wideo na temat: reżyser dejczer
 • "Ojciec Marteusz", odcinek 168.

  W poprawczaku wyświetlane są filmy konkursowe o jego wychowankach. Nagrodę główną wręczy reżyser Maciej Dejczer, któremu towarzyszy ksiądz Mateusz. Tymczasem jeden z podopiecznych, Michał Wolski, wychodzi na przepustkę. Odwiedza z kamerą ojczyma Andrzeja, którego filmuje w sklepie, a później w domu. Ma do niego żal, że wydał go policji. Później chłopak spotyka dawnych kumpli, Czarka i Roberta