• Informacje na temat:

  reżyser filmów

Artykuły na temat: reżyser filmów
 • Kolejny film reżysera "Parasite" będzie musicalem?

  Joon-ho Bong, reżyser nagrodzonego kilkoma Oscarami filmu „Parasite”, próbował w swojej karierze już kilku gatunków filmowych. Jest jednak taki gatunek, z którym jeszcze się nie zmierzył, a chętnie by to zrobił. To musical.

 • Reżyser "Gwiezdnych wojen" chwali film "Capone"

  Kilka dni temu swoją premierę miał zwiastun filmu „Capone”, w którym w roli głównej wystąpił Tom Hardy. Wyreżyserowany przez Josha Tranka film widział już reżyser ósmego epizodu „Gwiezdnych wojen” Rian Johnson. Swoją pozytywną opinią na jego temat podzielił się za pośrednictwem Twittera.

 • Reżyser "Szóstego zmysłu" ogłosił obsadę nowego filmu

  Specjalista od zaskakujących zakończeń filmowych, M. Night Shyamalan poinformował właśnie, kogo zobaczymy w jego najnowszym filmie. Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff oraz Vicky Krieps - oto aktorzy, którzy wystąpią w owianym tajemnicą projekcie reżysera.

 • Reżyser filmu "Contagion - Epidemia strachu" szefem komitetu ds. pandemii COVID-19

  Wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha film "Contagion - Epidemia strachu" blisko dziesięć lat po premierze jest jednym z najchętniej oglądanych obecnie filmów. Oczywiście z powodu podejmowanej tematyki. Tymczasem jego reżyser stanął na czele specjalnego komitetu stworzonego przez Gildię Amerykańskich Reżyserów. Jego celem jest m.in. próba oceny tego, kiedy produkcja filmowa wróci do względnej...

 • Reżyser "Baby Drivera" nakręci film o robocie, który chce napisać scenariusz

  Najnowszy film Edgara Wrighta „Last Night in Soho” jest już w fazie postprodukcji, a jego reżyser ma już na oku nowy projekt. Jak podaje serwis „Deadline”, autor świetnie przyjętego filmu „Baby Driver” przeniesie teraz na duży ekran debiutancką książkę Simona Stephensona „Set My Heart to Five”.

 • Nie żyje reżyser Joel Schumacher

  Reżyser Joel Schumacher, autor głośnego "Upadku" z Michaelem Douglasem, dramatu "8 milimetrów" z Nicolasem Cage'em oraz dwóch filmów o Batmanie, zmarł w wieku 80 lat. Artysta przegrał walkę z rakiem.

 • Nie żyje reżyser Wojciech Fiwek

  Nie żyje Wojciech Fiwek, reżyser popularnych filmów i seriali dla młodzieży, m. in."Grubego" i "Siedmiu stron świata" - poinformował portal Filmpolski.pl.

 • Nie żyje reżyser "Shreka 2" Kelly Asbury

  W wieku 60 lat zmarł Kelly Asbury, reżyser animowanych filmów: "Shrek 2", "Gnomeo i Julia" oraz "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" - poinformował serwis "Variety". Artysta przegrał walkę z rakiem żołądka.

 • Scenarzysta "Bożego Ciała" debiutuje jako reżyser

  ..."Team building" - taki tytuł nosił będzie debiut reżyserski Mateusza Pacewicza. Autor scenariuszy do filmów "Boże Ciało" i "Sala samobójców. Hejter" ma nadzieję na to, że jesienią uda mu się wejść na plan z ekipą, którą stanowią twórcy, jakich miał okazję poznać współpracując przy produkcji filmów Jana Komasy.

 • Nie żyje reżyser Leszek Ptaszyński

  ..." w reżyserii Roberta Talarczyka. Ptaszyński był także reżyserem filmów dokumentalnych. Zrealizował m.in. opowiadającego o architekturze 20-lecia międzywojennego na Dolnym Śląsku "Dwugłowego smoka" czy...

Zdjęcia na temat: reżyser filmów
Dyskusje na temat: reżyser filmów