• Informacje na temat:

  reżyser lars

Artykuły na temat: reżyser lars
 • Lars von Trier wraca do Cannes

  Najnowszy film Larsa von Triera "The House That Jack Built" znalazł się w programie festiwalu filmowego w Cannes - ogłosili w czwartek organizatorzy imprezy. Duński skandalista wróci więc na Croisette po raz pierwszy od skandalu z jego udziałem w 2011 roku.

 • Cannes: Brutalny film Larsa von Triera podzielił publiczność

  Podczas premierowego pokazu nowego filmu Larsa von Triera "The House that Jack Buit" na festiwalu w Cannes publiczność masowo opuszczała salę kinową - wynika z relacji dziennikarza magazynu "Variety". Ramin Setoodeh poinformował, że około 100 widzów nie wytrzymało projekcji i ostentacyjnie opuściło kino przed końcem seansu.

 • Depresja Larsa von Triera

  Lars von Trier ( "Szef wszystkich szefów" ) opowiedział w wywiadzie dla duńskiej gazety "Denmark's Politiken", jak postępująca depresja uczyniła go niezdolnym do pracy.

 • Interaktywny Lars Von Trier

  Duński reżyser Lars Von Trier przyzwyczaił nas już do tego, że seanse jego filmów nie należą do najprzyjemniejszych. Twórca "Dogville" postanowił pójść dalej w sprawdzaniu wytrzymałości widzów i do swojego nowego filmu "The Boss of It All" wprowadził "wizualne zakłócenia". Kto jednak odnajdzie wszystkie tricki w jego nowym filmie, będzie statystą na planie kolejnego obrazu pomysłodawcy Dogmy...

 • Lars von Trier pracuje nad serialem

  Duński reżyser Lars von Trier ujawnił, że pracuje nad 8-częściową anglojęzyczną produkcją telewizyjną "The House That Jack Built".

 • Lars von Trier i dramat erotyczny

  Znany na całym świecie duński reżyser Lars von Trier niebawem rozpocznie zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Nimfomanka". Główną rolę zagra Charlotte Gainsbourg.

 • "The House That Jack Built" Larsa von Triera: Jest pierwszy zwiastun

  Nowy film Larsa von Triera "The House That Jack Built" zostanie pokazany premierowo w poniedziałek na festiwalu filmowym w Cannes. Pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

 • Lars von Trier: Sadysta kina

  Reżyser "Melancholii" Lars von Trier przekroczył w tym roku w Cannes granicę politycznej poprawności jednak ci, którzy znają filmy duńskiego skandalisty, wiedzą, że artystyczna prowokacja stoi u podstaw jego twórczości.

 • Lars von Trier znów prowokuje

  Na festiwalu w Cannes zaprezentowano obraz Larsa von Triera "Melancholia". Jak tłumaczył duński reżyser na środowej konferencji prasowej, "tak naprawdę nie jest to film o końcu świata, lecz o stanie umysłu".

 • Lars von Trier zwycięża w Cannes

  Duński reżyser Lars von Trier i jego najnowszy film "Dancer in the Dark" zdobył tegoroczną Złotą Palmę festiwalu w Cannes, a od publiczności otrzymał 10-minutową owację na stojąco. W innych kategoriach triumfowali twórcy azjatyccy.