• Informacje na temat:

  reżyser maciej dejczer zdjęcie

Artykuły na temat: reżyser maciej dejczer zdjęcie
 • "Strażacy": Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

 • "Strażacy": Drugi sezon już na wiosnę

  Ruszyły zdjęcia do drugiej serii serialu TVP1 "Strażacy". Pierwsze pięć odcinków wyreżyseruje Maciej Dejczer, kolejne pięć - Łukasz Palkowski (reżyser filmu "Bogowie"). Premiera w TVP1 planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Strażacy 2": Powrót zaklinaczy płomieni

  ...​Nikt nie mógł pozwolić sobie na lenistwo: - Kręciliśmy całą noc, na planie było ok. 180 osób, w tym 70 statystów - powiedział nam Maciej Dejczer, który razem z ekipą pojechał do Sokołowa Podlaskiego. Właśnie tam kręcono część zdjęć do drugiego sezonu "Strażaków". Przekonajmy się, co ich czeka.

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • To było trudne zadanie

  Maciej Dejczer, reżyser serialu "Misja Afganistan", przyznał, że nie jest łatwo wykreować taki świat, który dla widza byłby odzwierciedleniem afgańskiej rzeczywistości. - Trudno zrobić Afganistan z niczego - przyznał w rozmowie z Interia.tv.

 • Małaszyński w Afganistanie

  Paweł Małaszyński zagra jedną z głównych ról w serialu o polskich żołnierzach w Afganistanie. Reżyserem "Misji Afganistan" jest Maciej Dejczer, autor takich produkcji, jak "Bandyta", "Teraz albo nigdy" czy "Oficer".

 • Odpowiedzialna rola... ducha

  Monika Kwiatkowska-Dejczer w serialu "Chichot losu" prawie przez cały czas gra... ducha. - Dla aktora to spore wyzwanie, ale i zabawa - przyznaje i zdradza kulisy pracy na planie.

 • Afganistan w Polsce

  ...i Czeczeni. - Powiedziałem, że zrobię ten serial, jeśli zagrają w nim Afgańczycy. Tylko oni mają w sobie autentyzm, którego żaden aktor nie jest w stanie oddać - mówi reżyser Maciej Dejczer. Aby...

Zdjęcia na temat: reżyser maciej dejczer zdjęcie
Wideo na temat: reżyser maciej dejczer zdjęcie
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Trzy minuty. 21:37

  "Trzy Minuty. 21:37" to opowieść o rzeczach ważnych, ubrana w atrakcyjną dla widza formę - niezwykłej mieszanki dramatu, kina akcji, komedii i filmu o miłości, która niesie ze sobą optymistyczne przesłanie. 9 kwietnia 2005 roku o 21:37 w bezprecedensowym geście jedności miliony Polaków wyłączyły światła w swoich domach. Jednocześnie wyzwoliła się energia emocjonalna o niespotykanym potencjale. W tamtym momencie mógł się wydarzyć każdy ziemski cud. Trzy minuty, stanowią punkt zwrotny w życiu...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...