• Informacje na temat:

  reżyser michael

Artykuły na temat: reżyser michael
 • Michael Jordan postawił twarde warunki reżyserowi "Ostatniego tańca"

  Reżyser Jason Hehir tworząc serial dokumentalny o ostatnim sezonie Michaela Jordana w drużynie Chicago Bulls, nie mógł cieszyć się pełną swobodą twórczą. Wiele kwestii musiał konsultować z legendarnym koszykarzem.

 • "Zenek": Reżyser filmu ujawnia szczegóły fabuły

  ...14 lutego na ekrany polskich kin trafi filmowa biografia Zenona Martyniuka "Zenek". Reżyser filmu, Jak Hryniak, zdradził, czego mogą spodziewać się widzowie.

 • Reżyser kontra... Michael Jackson

  Amerykański filmowiec John Landis ("Blues Brothers"), który nakręcił m.in. słynny teledysk Michaela Jacksona "Thriller", pozywa piosenkarza o zyski z 14-minutowego klipu.

 • Nie żyje aktor i reżyser Terry Jones

  W wieku 77 zmarł brytyjski aktor i reżyser Terry Jones, jeden z członków komediowej grupy Monty Python - poinformował agent artysty.

 • Reżyser "Toy Story 4" nakręci animowany prequel "Transformers"

  Powstanie siódmy z kolei film z cyklu "Transformers". W skład cyklu wchodzi pięć filmów wyreżyserowanych przez Michaela Baya oraz prequel opowiadający o jednym z tytułowych Transformersów - Bumblebee. Teraz serię uzupełni film animowany wyreżyserowany przez Josha Cooleya, twórcę czwartej części "Toy Story".

 • Nie żyje Michael Anderson, reżyser filmu "W 80 dni dookoła świata"

  W wieku 98 lat zmarł w Kanadzie brytyjski reżyser Michael Anderson, którego największym sukcesem był film "W 80 dni dookoła świata". Zrealizował również film "Przed sklepem jubilera" w oparciu o sztukę, którą napisał Karol Wojtyła.

 • Ekolodzy domagają się przeprosin od Michaela Moore’a

  Michael Moore to jeden z największych prowokatorów w amerykańskim przemyśle filmowym. Nagrodzony Oscarem za „Zabawy z bronią” reżyser po raz kolejny spotkał z krytyką. Wszystko za sprawą wyprodukowanego przez niego filmu dokumentalnego „Planet of the Humans”, którego twórcy podważają starania obrońców przyrody i krytykują ekologiczne sposoby pozyskiwania energii.

 • Marlon Brando: Rozumiał go tylko Michael Jackson

  Idol Hollywood, Ameryki i całego świata zmienił sam siebie w chorego grubasa. Rozumiał go tylko Michael Jackson...

 • Reżyser Michael Glawogger nie żyje

  Michael Glawogger, wybitny austriacki reżyser filmów dokumentalnych i fabularnych, nie żyje. Artysta zmarł 23 kwietnia na malarię w Liberii, gdzie pracował nad swym kolejnym filmem. Miał 54 lata.

 • Michael Jackson ze słynnym reżyserem?

  Od dłuższego czasu mówi się o powrocie na scenę muzyczną Michaela Jacksona. Niewykluczone, że w tym powrocie pomoże mu słynny reżyser John Landis ("The Blues Brothers"), który ma nakręcić teledysk do nowego singla "króla popu".

Zdjęcia na temat: reżyser michael
Wideo na temat: reżyser michael
 • dolarów, "E.T." - ok. 715 mln dolarów. Kolejne miejsca na liście najbardziej kasowych reżyserów w historii zajmują Peter Jackson i Michael Bay. (Associated Press/x-news)(...)Steven Spielberg z historycznym rekordem. Jest pierwszym reżyserem, którego filmy zarobiły 10 mld dolarów. Prawdopodobnie to nie koniec, gdyż doświadczony reżyser nie zamierza zwalniać tempa. Obecnie

 • "Młyn i Krzyż"

  atmosferycznych i ludzi"- tłumaczy reżyser Lech Majewski". W rolę Pietera Bruegla wcielił się Rutger Hauer. Michael York zagrał bankiera Jonghelincka, kolekcjonera jego obrazów, zaś Marię - Charlotte(...) przeżyć w kinie. Ręką reżysera, na oczach widzów, ożywiony zostaje niezwykły obraz - "Droga Krzyżowa" Bruegla, z całym swym pięknem, z całą swoją surowością i okrucieństwem. Dzięki nowym technologiom