• Informacje na temat:

  reżyser patryk

Artykuły na temat: reżyser patryk
 • "Pętla": Nowy film Patryka Vegi

  ..."Cześć, tu Patryk Vega. Wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu, 'PĘTLA'" - poinformował popularny reżyser na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook.

 • Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu "Seksbiznes"

  W czwartek, 16 lipca, na kanale YouTube Patryka Vegi pojawił się krótki zwiastun dokumentu "Seksbiznes", który powstał przy okazji robienia dokumentacji do kolejnej fabularnej produkcji tego reżysera, czyli poświęconego aferze podkarpackiej filmu "Pętla". Jest to zapis rozmów z tancerkami, policjantami, właścicielami klubów nocnych i innymi osobami związanymi z tą aferą. Premiera w przyszłym...

 • Patryk Vega ascetą: Doznałem iluminacji

  Patryk Vega od lat pokazywał, że nie boi się podejmować najbardziej drażliwych kwestii w swoich filmach. Reżyser wzbudza sporo emocji - ma pokaźne grono fanów i równie duże krytyków. Jedno jest pewne, jego filmy przyciągają do kin miliony widzów. W ostatnim wywiadzie autor "Pitbulla" przyznał, że "doznał iluminacji" i żałuje, że nakręcił "Politykę" czy "Ciacho". Postanowił również diametralnie...

 • "Pętla": Patryk Vega o aferze podkarpackiej

  W środę, 3 czerwca, o 8:00 Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych zwiastun swojego najnowszego filmu "Pętla". Zgodnie z oczekiwaniami, poświęcony jest on głośnej aferze podkarpackiej.

 • "Pętla" Patryka Vegi: Antoni Królikowski i "dziesięć scen seksu bez Viagry"

  W nowym filmie Patryka Vegi "Pętla" nie zabraknie scen erotycznych. Jak twierdzi reżyser, odtwórca głównej roli Antoni Królikowski zagrał "dziesięć scen seksu bez Viagry".

 • "Pętla" Patryka Vegi: Sceny tańca jak z "Chicago"

  Fani filmów Patryka Vegi, którzy są przyzwyczajeni do pościgów, strzelanin i bójek, nowe dzieło tego reżysera może mocno zaskoczyć. Twórca zdradził bowiem, że w filmie "Pętla", który jest inspirowany tzw. "aferą podkarpacką", będą spektakularne sceny taneczne. W jednej z nich reżyser ubrał tancerki w rosyjskie mundury i dał im kałasznikowy.

 • Patryk Vega: Polki chcą seksu na ekranie

  Z okazji walentynek reżyser "Bad Boya" - Patryk Vega prezentuje pikantne sceny z Antonim Królikowskim, Katarzyną Zawadzką i Maciejem Stuhrem. Film o piłce nożnej i kobietach, które lubią niegrzecznych chłopców, w kinach od 21 lutego!

 • "Bad Boy" Patryka Vegi od 8 kwietnia w internecie

  Film Patryka Vegi "Bad Boy" już od 8 kwietnia dostępny będzie w usłudze Premium VOD w streamingowych platformach.

 • "Small World": Patryk Vega o handlu dziećmi

  Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych zapowiedź zwiastuna swojego nowego filmu zatytułowanego "Small World". Jak zapewnił reżyser, pełny trailer będzie można zobaczyć tylko w kinach przed innym z jego obrazów - "Bad Boy", którego premiera zaplanowana została na 21 lutego.

 • "Pitbull": Tym filmem Patryk Vega rozpoczynał karierę

  W czwartek, 9 kwietnia 2020, mija dokładnie 15 lat od premiery reżyserskiego debiutu Patryka Vegi "Pitbull". Opowieść o pięciu policjantach z wydziału zabójstw okazała się artystycznym sukcesem, sam film zyskał zaś status dzieła kultowego.

Zdjęcia na temat: reżyser patryk
Wideo na temat: reżyser patryk
 • Patryk Vega: Potrzebowałem 10 lat

  Patryk Vega kręci kontynuację kultowego "Pitbulla". Reżyser twierdzi, że potrzebował dziesięciu lat, by rzeczywistość zmieniła się na tyle, aby miał coś nowego do powiedzenia widzom.

 • Patryk Vega o filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  Patryk Vega na planie swojej najnowszej produkcji przyznał, że był zaskoczony ogromnym sukcesem poprzedniej części serii. Reżyser opowiedział również o kobietach, które zdominowały nowego "Pitbulla". - Chciałbym, żeby film poruszył temat równouprawnienia - powiedział artysta. Vega zapowiedział również, że zdjęcia do zamykającej trylogię odsłony, ruszą już we wrześniu.

 • ​Piotr Stramowski: Aktor Patryka Vegi

  Patryk Vega jest teraz na Mount Evereście polskiej kinematografii - uważa ​Piotr Stramowski. Jego zdaniem sukces reżysera "Botoksu" może denerwować hejterów i powodować krytykę jego kolejnych dokonań.

Dyskusje na temat: reżyser patryk