• Informacje na temat:

  richard chamberlain

Artykuły na temat: richard chamberlain
 • Richard Chamberlain: Co złamało mu wielką karierę?

  .... Oboje ryzykują życiem, bo jest ona zamężna. Ciekawa fabuła pewnie nigdy nie zyskałaby takiej popularności, gdyby nie odtwórca głównej roli, Richard Chamberlain (84 l.). Ciemnowłosy, o magnetycznym(...) amerykański serial, który kręcono w Japonii. To właśnie za tę rolę Richard Chamberlain otrzymał w 1981 roku drugiego z trzech swoich Złotych Globów. Pierwszy trafił w jego ręce wcześnie, bo kiedy...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • "Szogun": Sekret, który złamał karierę Richarda Chamberlaina

  Młody i przystojny Richard Chamberlain zdobył rzesze fanek, które latami kochały się w nim, a którym on złamał serce!

 • TVP powtórzy "Wspaniałe stulecie"! Od pierwszego odcinka!

  Telewizyjna Jedynka zaprezentowała wakacyjne plany. Jak co roku, lato to okres serialowych powtórek. Oprócz klasyków: "Północ-Południe" oraz "Ptaków ciernistych krzewów", TVP1 przypomni też - od początku! - turecką telenowelę "Wspaniałe stulecie".

 • "Shogun": Richard Chamberlain przyznał, że jest homoseksualistą. Dziś jednak żałuje...

  Lata temu widzowie kibicowali Richardowi Chamberlainowi, jako początkującemu medykowi. Przeżywali perypetie angielskiego rozbitka, który trafił do feudalnej Japonii. Teraz możemy sobie przypomnieć przygody dzielnego „Shoguna”.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Szogun": Przywitały go tłumy

  ...​Gwiazda pierwszych Telekamer, Richard Chamberlain, otwiera długą listę naszych gości z zagranicy. Aktor przyjechał w środku mroźnej zimy prosto ze słonecznych Hawajów. - Nigdzie mnie tak nie przyjęto, jak u was! - mówił na gali w Hotelu Marriott.

 • Richard Chamberlain: Król seriali

  Lata temu widzowie kibicowali mu, jako początkującemu medykowi. Przeżywali perypetie angielskiego rozbitka, który trafił do feudalnej Japonii. Teraz możemy sobie przypomnieć przygody dzielnego "Shoguna". Przypomnijmy sobie Richarda Chamberlaina.

 • Kultowy "Szogun" wraca na antenę

  ..."Szoguna", 10-odcinkowy serial telewizyjny z 1980 roku według powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule z Richardem Chamberlainem w roli głównej, przypomni telewizyjna Jedynka.

 • 75. urodziny Chamberlaina

  Ponad 3 tys. widzów teatralnych pomogło Richardowi Chamberlainowi uczcić jego 75. urodziny.

Zdjęcia na temat: richard chamberlain
Wideo na temat: richard chamberlain
 • Aktor spławia paparazzich

  74-letni Richard Chamberlain kulturalnie pozbywa się natrętnych fotoreporterów, pytających go m.in. o plany wakacyjne. Na pytanie jednego z nich, jak to robi, że mimo podeszłego wieku tak młodo wygląda, odpowiada: "Nie wiem, to musi być magia". Nowy Jork, 17 grudnia.

 • "Szogun"

  Podobnego rodzaju "plotka" dotyczyła serialu "Shogun", który również w latach 80. gościł na naszych ekranach i dzięki któremu ogromną popularność zyskał przystojny Richard Chamberlain. Przypominamy, że akcja serialu toczy się w dawnej Japonii, a jednym z jego bohaterów jest pan Toranaga. Tym razem uwagę prześmiewców zwrócił fakt, że Japończycy nie używali stołów ani krzeseł i spożywali posiłki

Dyskusje na temat: richard chamberlain