• Informacje na temat:

  richard grant aktor

Artykuły na temat: richard grant aktor
 • Hugh Grant: Impresario divy

  Na festiwalu filmowym w Zurychu Hugh Grant otrzyma nagrodę za całokształt twórczości. Wcześniej odbierali ją m.in. Diane Keaton, Hugh Jackman, Morgan Freeman czy Richard Gere.

 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .

 • Hugh Grant lubi wiedzieć, co myślą widzowie

  Aktor, lubiący aurę wiecznego Piotrusia Pana, elegant, czaruś o ujmującym uśmiechu. A równocześnie także ktoś, kto stojąc w drzwiach restauracji albo nocnego klubu budził strach właścicieli i gości. Hugh Grant, elegant brytyjskiego kina, 9 września kończy 59 lat.

 • Hugh Grant obchodzi 45. urodziny

  Hugh Grant, brytyjski aktor znany głównie z takich filmów, jak "Dziennik Bridget Jones" , "Cztery wesela i pogrzeb", "Rozważna i romantyczna" , "Notting Hill" , "Był sobie chłopiec" , kończy w piątek, 9 września, 45 lat.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  ..."Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger...

 • James Norton zagra Jamesa Bonda?

  ...​Aktor, którego ostatnio mogliśmy oglądać w tytułowej roli w filmie Agnieszki Holland "Obywatel Jones", jest zdaniem bukmacherów najpoważniejszym kandydatem do tego, by zastąpić Daniela Craiga w roli agenta 007. Czekający na premierę film "Nie czas umierać" będzie ostatnim, w którym Jamesa Bonda zagra Craig.

 • Jeden pogrzeb, żadnego wesela

  Wszyscy pamiętamy kultową komedię romantyczną "Cztery wesela i pogrzeb". Hugh Grant i Andie MacDowell, scenariusz mistrza gatunku Richarda Curtisa, pogoń za miłością i brytyjski humor. Od 23 listopada na ekranach kin prawdziwa gratka dla fanów tamtego filmu.

 • Oni powalczą o Oscary 2019. "Narodziny gwiazdy" faworytem

  Ogłoszono nominacje do corocznych nagród Gildii Aktorów Filmowych. Najwięcej, bo aż cztery, otrzymał film "Narodziny gwiazdy" Bradley'a Coopera. Zwycięzcy nagród Gildii w kategoriach filmowych w większości wypadków otrzymują później także Oscara.

 • Madonna i "Notting Hill"

  Już podczas prac nad filmem "Notting Hill" Rogera Michella mówiło się, że opowiedziana w nim historia została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, jednak nie było wiadomo, kto posłużył za pierwowzór bohaterów, których zagrali Julia Roberts i Hugh Grant. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że scenariusz filmu opisuje przelotny romans pomiędzy Madonną i aktorem Andym Birdem w 1997 roku.