• Informacje na temat:

  richard kind

Artykuły na temat: richard kind
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #72

  ..., która w połowie jest wiedźmą, a w połowie człowiekiem. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati(...) głównej wystąpi Richard Armitage, który zagra Adama Price'a - szczęśliwego męża i ojca dwójki dzieci. Życie bohatera zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy zupełnie obca osoba zdradza mu tajemnicę jego...

 • Rammstein: Setki godzin kłótni

  19 października będzie miała miejsce premiera długo wyczekiwanego albumu Rammstein "Liebe Ist Für Alle Da". Gitarzysta zespołu Richard Kruspe zdradził w Berlinie wysłannikowi INTERIA.PL, że proces tworzenia i nagrywania nowej muzyki przebiegał w wyjątkowo burzliwych okolicznościach.

 • Człowiek człowiekowi bratem

  Bracia Joel i Ethan Coen zaangażowali znanych aktorów serial owych, Michaela Stuhlbarga i Richarda Kinda, do udziału w swoim nowym filmie "The Serious Man".

 • Hazardziści na planie

  Scenarzysta i reżyser Zak Penn ( "Za linią wroga" , "Incident at Loch Ness") zasiądzie na fotelu reżysera komedii, której akcja rozgrywać będzie się w świecie zawodowych graczy w pokera, biorących udział w pewnym turnieju. W obsadzie opowieści znajdą się prawdziwe gwiazdy kina.

 • 500 płyt "Rolling Stone'a"

  Magazyn "Rolling Stone" ogłosił listę największych albumów wszech czasów. W czołówce trudno mówić o niespodziankach. Pierwsze miejsce przypadło słynnemu Sierżantowi Pieprzowi The Beatles. W pierwszej dziesiątce znalazły się w sumie cztery płyty kwartetu z Liverpoolu.

 • "Drużyna A" po 30 latach

  "Poważny człowiek" braci Coen, kinowa wersja serial owego hitu "Drużyna A" oraz najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Wenecja" to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.

 • Phil Collins: Dzień w raju

  Niezły wokalista, uznany perkusista, bezpretensjonalny showman, autor niezliczonych przebojów, cieszący się uznaniem milionów fanów - Phil Collins świętuje dziś (30 stycznia) swoje 60. urodziny.

 • Przewodnik rockowy. Michael Kamen: Batuta, pięciolinie i... rock

  Teoretycznie ktoś taki jak bohater tej opowieści, nie powinien być przedmiotem zainteresowania miłośników rocka. No bo dyrygent, no bo kompozytor, no bo... nie gitarzysta, nie basista, nie perkusista, a nawet nie wokalista. A jednak...

 • Freddie Mercury: Wciąż niezapomniany

  Charyzmatyczny frontman porywający tłumy i jeden z najwybitniejszych wokalistów w historii - zmarły dokładnie 20 lat temu (24 listopada 1991 roku) Freddie Mercury wciąż budzi wielkie emocje. W rocznicę śmierci wspominamy także dwa legendarne występy na Wembley: z Queen (sprzed 25 lat) oraz charytatywny koncert pamięci Mercury'ego z udziałem wielu sław.

 • "Braterska nienawiść"

  Cztery lata kazali czekać na swoje nowe dzieło muzycy Rammstein. Jak wynika z poniższej rozmowy, nie była to łatwa robota. Powstawaniu "Liebe Ist Für Alle Da" towarzyszył spopularyzowany przez Goethego "weltschmerz" w czystej postaci. Giganci teutońskiego rocka przedłożyli jednak dobro zespołu nad wewnętrzne animozje.

Wideo na temat: richard kind
 • Czwarty stopień

  W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia. Czwarty stopień - uprowadzenie, był najtrudniejszy do udokumentowania... aż do teraz. "Czwarty stopień" - film o oryginalnej konstrukcji - jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie - co ciekawe od lat...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...