• Informacje na temat:

  richard thompson muzyk

Artykuły na temat: richard thompson muzyk
 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Najbardziej cool w całym Londynie

  "New Musical Express", opiniotwórczy angielski magazyn poświęcony muzyce, nie każdego określa mianem "najbardziej cool człowieka w Londynie". Szczególnie jeśli ten ktoś nie jest muzykiem.

 • To był rok "comebacków"

  Rok 2007 w muzyce zostanie zapamiętany przede wszystkim ze względu na "niespodziewane" powroty gwiazd muzyki rockowej. Niespodziewane nie znaczy potrzebne. Przynajmniej z artystycznego punktu widzenia, ale przecież muzyka jest ponoć sztuką...

 • Weekend w kinach

  W piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin wchodzi pięć nowych filmów. Największą atrakcją będzie bez wątpienia wielki przebój kasowy, czyli animacja "Gdzie jest Nemo" . Poza tym będzie można oglądać komediodramat "Niebezpieczny umysł" , czyli reżyserski debiut George'a Clooney'a, brytyjską komedię romantyczną "To właśnie miłość" Richarda Curtisa, niesamowitą czeską opowieść "Rok diabła

 • Rock 2010: Czekając na przełom

  To nie był najlepszy rok dla rocka - przyzwoity poziom trzymali przede wszystkim weterani i to głównie oni trafili do mojego subiektywnego zestawienia najfajniejszych rockowych płyt roku 2010.

 • Wokalista Marillion w duecie

  27 lutego ukaże się płyta "Not The Weapon But The Hand" nagrana przez duet Steve Hogarth (wokalista Marillion) i Richard Barbieri (klawiszowiec Porcupine Tree).

 • Robert Plant: Gdy tańczą anioły

  Tylko w INTERIA.PL możecie premierowo posłuchać utworu "Angel Dance", pierwszego singla z płyty "Band Of Joy" Roberta Planta.

 • Co będzie grane? Brodka kontra nastolatki

  W zestawieniach najpopularniejszych piosenek zostały jeszcze tylko niedobitki gorących letnich przebojów, a wytwórnie już szykują jesienną ofensywę. Na najgorętszą polską premierę zapowiada się "Granda" Moniki Brodki. Za oceanem hitami będą albumy nastoletnich wokalistek - Seleny Gomez i Mirandy Cosgrove. Sprawdzamy najciekawsze premiery płytowe września.

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.

Wideo na temat: richard thompson muzyk
 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...