• Informacje na temat:

  richard widmark aktor

Artykuły na temat: richard widmark aktor
 • Richard Widmark nie żyje

  Znany aktor amerykański Richard Widmark nie żyje. Zmarł w poniedziałek, 24 marca, w wieku 93 lat po długiej, ciężkiej chorobie - doniosły w środę amerykańskie media.

 • Dennis Quaid w Alamo

  Na planie filmu "Alamo" spotkają się ponownie reżyser John Lee Hancock i aktor Dennis Quaid ( "Męska gra" , "Traffic" ), którzy współpracowali ostatnio nad dramatem "The Rookie" . Zdjęcia do pechowej produkcji mają rozpocząć się w styczniu przyszłego roku. "Alamo" od dłuższego czasu borykało się z problemami realizacyjnymi.

 • Nowa twarz w Alamo

  Zdobywający dopiero szlify w aktorskim zawodzie Patrick Wilson ("My Sister's Wedding") dołączył do obsady filmu "Alamo", który dla wytwórni Disney'a przygotowuje John Lee Hancock. Aktor wcieli się w Williama Travisa, postać którą pierwotnie kreować miał Ethan Hawke. Patrick Wilson spotka się na planie z Dennisem Quaidem (Sam Houston) i Billym Bobem Thorntonem (Davy Crockett).

 • Ron Howard i remake Alamo

  ...z rozmachem przypominającym "Waleczne serce - Braveheart" Mela Gibsona. W rolach głównych w "Alamo" z roku 1960 wystąpili John Wayne (pułkownik Davy Crockett), Richard Widmark (Jim Bowie) i Laurence(...)Nad scenariuszem nowej wersji opowieści pracuje John Sayles - scenarzysta, aktor, reżyser i montażysta ("Men of War", "Men with Guns", "Limbo", "Sunshine State"). Twórcą oryginalnej historii był...