• Informacje na temat:

  richardson i zamachowski na wakacjach

Artykuły na temat: richardson i zamachowski na wakacjach
 • Fiskus ściga Zbyszka Zamachowskiego!

  Zbyszek Zamachowski (53 l.) znów ma poważne problemy finansowe?

 • Co z "Pytaniem na śniadanie"?

  W poranku gorąco! Przetasowania i zmiany. Plotka goni plotkę. Czy para Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski zostanie? A może dziennikarka zostanie szefową programu?

 • Tygodnik donosi: Zbigniew Zamachowski pojednał się z dziećmi! Jadą razem na wakacje

  Czworo dzieci aktora długo nie chciało się pogodzić z tym, że porzucił ich matkę dla innej. Czas leczył ich rany ponad pięć lat. Jak czytamy w jednym z tygodników, w patchworkowej rodzinie Zbigniewa (56 l.) i Moniki (45 l.) Zamachowskich coś się zmieniło.

 • Wojna trwa. Zamachowscy spędzili wakacje bez dzieci Zbyszka!

  Na urokliwej wyspie Zakynthos aktor Zbyszek Zamachowski odpoczywał wraz z małżonką Moniką, jej dziećmi i matką. Nie zabrał za to żadnej z czwórki swoich latorośli.

 • Zbyszek Zamachowski wściekł się na Richardson! Poszło o...

  Zbyszek Zamachowski (53 l.) ma żal do ukochanej, że ta nie potrafi zatrzymać informacji o ich ślubie w sekrecie...

 • Dzieci Zbyszka Zamachowskiego zepsują Monice wakacje!?

  ...koszuli, obejmujący ramieniem dwoje nastolatków. To Zbigniew Zamachowski (52 l. ) ze swymi najmłodszymi dziećmi Bronią (11 l.) oraz Tadeuszem (13 l.). Nie ma z nimi świeżo upieczonej żony aktora Moniki. Ona z synem Tomkiem i córką Zosią spacerują innymi szlakami. Wszystko na prośbę Broni i Tadzia. Jeśli Richardson liczyła na uroczy weekend z patchworkową rodziną, „w której wszyscy trzymają się...

 • Richardson wyleci z pracy?

  Rozwód, śmierć brata, a teraz prawdopodobnie utrata pracy... Czy zła passa Moniki Richardson (40 l.) nigdy się nie skończy?

 • Richardson kazała Zbyszkowi się odchudzić!

  ...dość rygorystyczną dietę, dzięki której już schudł 3 kilogramy. Szczupłego Zamachowskiego będziecie mogli zobaczyć po wakacjach! Monika już się o to postara, aby nocami niczego nie podjadał!(...)Okazuje się, że szefowie TVP postanowili dać parze jeszcze jedną szansę i po wakacjach nadal będą prowadzić piątkowe wydania "Pytania na śniadanie". Monika z nieskrywaną satysfakcją postanowiła...

 • Richardson znów się obnaża

  Szukając ciepła po anglosaskim chłodzie, łatwo stracić miarę. O szczegółach swoich nieudanych małżeństw Richardson opowiada dziennikarce Małgorzacie Pietkiewicz w książkowym zapisie ich rozmów „Pożegnanie z Anglią”, która kilkanaście dni temu pojawiła się w księgarniach.

 • Rozwód Richardson bez kłótni o majątek

  W przeciwieństwie do wielu innych celebrytów Monika Richardson wie, co znaczy rozwód z klasą. Jak donosi "Fakt", dziennikarka szybko doszła z mężem do porozumienia w sprawie podziału majątku. Tak jak(...) Zamachowskiego (51 l.).

Zdjęcia na temat: richardson i zamachowski na wakacjach