• Informacje na temat:

  richardson ślub

Artykuły na temat: richardson ślub
 • Monika Richardson przyjęła nazwisko Zbyszka!

  O Monice Richardson (42 l.) należy już zapomnieć. Od teraz to pani Zamachowska!

 • Monika Richardson o ślubie z Zamachowskim

  Monika Richardson twierdzi, że w dniu ślubu wygląd nie ma znaczenia. Według niej do ołtarza można pójść nawet w dresie. Gwiazda telewizji twierdzi, że nic nie jest istotne, gdy dwoje ludzi się kocha. Przy okazji komentuje spekulacje na temat swego ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim.

 • Monika Richardson potwierdza ślub z Zamachowskim

  Monika Richardson (41 l.) opowiedziała o swoim "kontrowersyjnym" związku ze Zbigniewem Zamachowskim (52 l.).

 • Kevin Richardson, wokalista znany ze słynnego amerykańskiego zespołu Backstreet Boys, nie jest już "do wzięcia". W miniony weekend poślubił w Las Vegas swoją długoletnią narzeczoną Kristin Willits, tancerkę towarzyszącą na koncertach słynnej Cher.

 • Richardson ciągnie Zbyszka na ślub byłego!

  Monika Richardson ( 41 l.) i Jamie Malcom rozstali się ponad rok temu. Obydwoje niemal w tym samym czasie dopuścili się zdrad, więc z ich małżeństwa raczej nie było co zbierać. Angielski pilot(...) wręcz przyjacielskie. Jamie nie miał najmniejszego problemu, aby zaprosić Monikę na swój ślub z Sophie, jego obecną narzeczoną.  "Są teraz jak jedna włoska rodzina" - mówi "Faktowi" znajoma dziennikarki...

 • Monika Richardson: Wielbicielka talentu Zamachowskiego

  Monika Richardson przyznała, że jest ogromną wielbicielką talentu swojego partnera Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka ceni aktora od ponad 20 lat i zna wszystkie jego role.

 • Richardson i Zamachowski kłócą się o ślub!

  ...się?' To było takie zwyczajne, bez patosu, kwiatów. To było wyzwalające, podjęliśmy decyzję" - opowiadała kilka miesięcy temu w "Vivie". Teraz trwają gorączkowe przygotowania do ślubu, ale między zakochanymi doszło już do pierwszych zgrzytów. Okazuje się, że Zamachowski namawia Monikę na skromny ślub za granicą. Całe zamieszanie, które wywołuje ich związek, bardzo go krępuje. Monika nie ma...

 • Mamy kolejny ślub w popularnym amerykańskim boysbandzie Backstreet Boys. Niedawno swój stan cywilny zmienił Kevin Richardson, a w sobotę, 2 września, na ślubnym kobiercu stanął jego kuzyn Brian Litrell. Jego wybranką jest starsza o pięć lat Leighanne Wallace.

 • Richardson i Zamachowski biorą ślub!

  ...było wyzwalające" - wyznaje Monika w "Vivie". Ślub planowany był już w zeszłym roku, na Boże Narodzenie, ale odłożyli go, bo w tym czasie zginął brat celebrytki i jej rodzina była w żałobie. Jak donosi(...). Szykuje nam się niezłe wydarzenie! Ciekawe, czy Justa z dziećmi też zostaną zaproszeni? Z niecierpliwością czekamy na obfitą relację ze ślubu na łamach kolorowego magazynu...

 • Trzeci ślub w Backstreet Boys?

  Już niedługo zostanie złamanych kolejnych kilka tysięcy kobiecych serc. A.J. McLean, członek popularnej amerykańskiej grupy Backstreet Boys, ma zamiar pójść w ślady dwóch swych kolegów z zespołu i wkrótce ogłosi swe zaręczyny.

Zdjęcia na temat: richardson ślub
Wideo na temat: richardson ślub
 • Monika Richardson do ślubu pójdzie w dresie?

  Tygodnik "Show" dowiedział się, że Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski planują pobrać się w sierpniu tego roku. Dziennikarka nie zamierza prostować tej informacji. Pytana o wymarzoną sukienkę ślubną, tłumaczy, że jest gotowa wyjść za aktora nawet w dresie.

Dyskusje na temat: richardson ślub
 • Re: Ich ślub to kwestia najbliższego roku!

  ONA WCALE NIE UCICHŁA !!!!!AKTORZY OD SIEDMIU BOLEŚCI :)))) JAKIEŚ MIERNOTY :))))) NASTĘPNI PO RICHARDSON, FIGURZE, TUSKOWEJ, KWAŚNIEWSKIEJ I BADACHU :)))))) OTO ŚMIETANKA MIERNOTY, POŚMIEWISKA I KICZU :)))))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!