• Informacje na temat:

  rick ross zdjęcia

Artykuły na temat: rick ross zdjęcia
 • Bill Murray i Rick Ross współpracują

  W programie Jimmy'ego Kimmela Bill Murray przyznał, że w jego świątecznym projekcie znalazł miejsce dla rapera Ricka Rossa.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

 • Oscary: Triumfatorzy i przegrani

  "Jak zostać królem", który zdobył 4 Oscary, okazał się największym zwycięzcą tegorocznej gali, na której rozdawano nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Najbardziej zawiódł nowy film braci Coen - "Prawdziwe męstwo", który mimo dziesięciu nominacji nie otrzymał żadnego Oscara.

 • "Ulice tego słuchają"

  Jak sami mówią, ich druga płyta "skatuje twój subwoofer, porozbija ci szyby w oknach, a w sąsiadach będziesz miał największych wrogów". I chyba trudno o lepszą zapowiedź materiału formacji Północny Toruń Projekt, który za sprawą Wielkiego Joł ujrzał światło dzienne pod koniec 2008 roku. Poznajcie absolutnych pionierów crunku w naszym kraju - przed wami Brozi, Buczer, Luba, Zawik oraz Zelo. Ze składem rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • "To co w hip hopie najlepsze"

  Mało kto w Polsce tak dobrze czuje ducha starej szkoły jak oni. Beatowsky to stosunkowo młode producenckie trio, zawiązane w 2005 roku przez trzech warszawiaków: Capisha, jego młodszego brata Kubixa i Wodza. Co można o nich powiedzieć poza tym, że udało im się zwerbować na płytę legendarnego Chubb Rocka z Crooklyn Dodgers oraz całą śmietankę raperów z WWA i jeszcze wydać krążek w labelu należącym do Polskiego Radia? Przekonajcie się czytając wywiad ze sprawcami całego zamieszania.