• Informacje na temat:

  rick yune aktor

Artykuły na temat: rick yune aktor
 • "Skazany na śmierć": Fernando Sucre wraca!

  Amaury Nolasco ponownie wcieli się w rolę Sucre. O dołączeniu do obsady 5. sezonu "Skazanego na śmierć" aktor poinformował na Instagramie.

 • Serialowe wieści zza oceanu

  W USA trwa bardzo gorący okres - stacje telewizyjne przygotowują się do nakręcenia pilotażowych odcinków nowych seriali, które będą miały szansę pojawić się w jesiennej ramówce. W ostatnim czasie kilkanaście znanych twórców i aktorów zostało zaangażowanych do nowych projektów. Jakich?

 • "Skazany na śmierć": Najnowszy sezon zadebiutuje w kwietniu!

  .... Sarę Wayne Callies, Amaury'ego Nolasco, Roberta Kneppera i Rockmonda Dunbara. W kontynuacji pojawią się również nowe postacie, w które wcielą się Augustus Prew, Rick Yune, Steve Mouzakis, Mark(...) nowym sezonem. To świetny thriller, niesowity serial. Znam parę szczegółów i wydaje mi się, że "sezon 5. to skrzyżowanie "Tożsamości Bourne'a" i "Amerykańskiego snajpera" - powiedział aktor.

 • "Bond 20": Zamieszanie z przeciwnikiem 007

  W połowie grudnia informowaliśmy , że wybrano już aktora do roli przeciwnika Jamesa Bonda w dwudziestej opowieści o najsłynniejszym agencie świata. Magazyn The Hollywood Reporter doniósł wówczas, iż w czarny charakter wcieli się Rick Yune, bohater sensacyjnego obrazu "Szybcy i wściekli" . W środę, 9 stycznia, jedna z witryn internetowych podała, że do tej roli pretenduje również młody

 • Cleese o samochodzie agenta 007

  James Bond słynie z posługiwania się niezwykłymi gadżetami. Brytyjski aktor John Cleese, grający rolę R - eksperta do spraw gadżetów - w najnowszym filmie o przygodach 007, "Śmierć nadejdzie jutro" , opowiedział magazynowi Independent News o samochodzie, jakim będzie jeździł najsłynniejszy agent świata.

 • Kolejna kandydatka do roli dziewczyny Bonda?

  W Internecie pojawiła się kolejna informacja na temat aktorki, która być może wcieli się w "dziewczynę Bonda", w dwudziestej opowieści o przygodach agenta 007. Tym razem podano, że kolejną kandydatką jest pochodząca z Australii aktorka Kimberly Davies.

 • Nowa produkcja braci Wachowskich

  19 marca ukazał się na DVD nowy film w reżyserii Jamesa McTeigue'a ("V jak Vendetta") - "Ninja zabójca". Produkcji obrazu podjęli się twórcy kultowego "Matriksa" - bracia Wachowscy.

 • Musiał zastąpić prezydenta

  Morgan Freeman opowiada o pracy przy filmie "Olimp w ogniu", w którym wcielił się w polityka, który musi zastąpić na pewien czas prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Wideo na temat: rick yune aktor
 • Step Up 3 3D

  Luke, uliczny tancerz, mieszka w starym magazynie w Nowym Jorku, gdzie spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowe talenty, które wesprą jego grupę. Kiedy chłopak poznaje Natalie nadchodzi czas miłości i... walki. W filmie nie zabraknie rewelacyjnego Adama Sevani - Mosse'a, który zyskał miliony wielbicieli po swoim występie w "Step Up 2". Układy taneczne przygotowywał legendarny twórca choreografii dla...

 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...