• Informacje na temat:

  rihanna 2010

Artykuły na temat: rihanna 2010
 • Rihanna planuje karierę filmową

  Rihanna wyznała, że planuje w najbliższej przyszłości spróbować aktorstwa oraz wypuścić na rynek kolekcję ubrań własnego projektu.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • Rihanna zostanie aktorką?

  Gwiazda pop - Rihanna - wyznała, że planuje w najbliższej przyszłości spróbować aktorstwa oraz wypuścić na rynek kolekcję ubrań jej projektu.

 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  Jeśli chodzi o szokujące sukienki, ubiegły rok prezentował się pod tym względem zaskakująco spokojnie. W dalszym ciągu żadna gwiazda nie dorównała Lady Gadze, która na rozdaniu nagród MTV 2010 zjawiła się w sukni z prawdziwego mięsa. Kto jeszcze wzbudził zainteresowanie opinii publicznej swoim strojem?

 • Rihanna: Wyobraźnia pracuje

  Nowy singel "Te Amo" Rihanny zwyciężył w kolejnym notowaniu plebiscytu Przebój Lata 2010.

 • Sandra Bullock to szczęśliwa mama adoptowanych dzieci. Syna Bardo adoptowała w 2010 r., gdy miał 3 miesiące. Trzy miesiące wcześniej, po 5 latach związku, z powodu licznych zdrad rozwiodła się(...)" ma być w 2017, więc pozostaje tylko grudzień. Druhną ma być przyjaciółka Cate Blanchett, a wśród gości: Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bohnam Carter. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Wrócili do siebie po rozstaniu!

  ...- para rozstała się jesienią 2010 roku. Aktor widywany był w towarzystwie innych pięknych dziewczyn, m.in. Zofii Ślotały, bez Agnieszki długo jednak nie wytrzymał i wrócił do niej po sześciu(...) twarzami kampanii "Wierność jest sexy" i rodzicami czwórki dzieci. Czytaj dalej na następnej stronie... Rihanna i Chris Brown - to jedno z najgłośniejszych powrotów w show-biznesie. "Zaczynamy...

 • Wyzywająca Rihanna. Zobacz!

  Najnowszy singel Rihanny, jak informowaliśmy w ostatnich dniach, wywołał sporo zamieszania na całym świecie. Zobacz kontrowersyjny klip "S&M" na stronach INTERIA.PL!

Wideo na temat: rihanna 2010
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Parada

  Zabawny i głęboko poruszający film pokazujący sytuację gejów we wciąż konserwatywnej Serbii i opowiada o przygotowaniach do parady równości. Pełen niespodziewanych zwrotów akcji obraz "Parada" podbija serca widzów nie tylko w krajach bałkańskich, ale m.in. w Niemczech. Część ujęć pochodzi z autentycznego marszu, który miał miejsce w Belgradzie w 2010.