• Informacje na temat:

  rihanna grammy

Artykuły na temat: rihanna grammy
 • Rihanna zachorowała i nie wystąpiła na Grammy

  ...​Rihanna miała uświetnić galę Grammy wykonaniem utworu "Kiss It Better". Jednak do tego nie doszło, gdyż wokalistka się rozchorowała.

 • Grammy 2018: Poznaliśmy nominacje

  We wtorek, 28 listopada, ogłoszono nominacje do Grammy 2018 – najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym. Najwięcej szans na statuetkę mają Kendrick Lamar oraz Bruno Mars, natomiast w historii zapisać może się nominowany trzykrotnie przebój "Despacito". Jeśli piosenka ta zdobędzie wyróżnienie w kategorii utwór roku, będzie pierwszym hiszpańskojęzycznym kawałkiem, który został nagrodzony...

 • Grammy 2018: Zobacz najlepsze memy

  Gala rozdania nagród Grammy - jak co roku - dostarcza sporo materiału dla kreatywnych internautów. Zobaczcie najciekawsze memy z ceremonii.

 • Grammy 2017: Beyonce zdominowała nominacje!

  ...6 grudnia 2016 roku Narodowa Akademia Rejestracji Sztuki i Nauki ogłosiła nominacje do nagrody Grammy. Najwięcej, bo aż dziewięć, otrzymała Beyonce. Wokalistka ma szansę na statuetki w najważniejszych kategoriach – album roku, nagranie roku i utwór roku.

 • Rihanna: Kariera w liczbach

  ...28 sierpnia Rihanna na gali rozdania nagród MTV VMA otrzyma wyjątkowe wyróżnienie – Michael Jackson Video Vanguard Award. Statuetka przyznawana jest gwiazdom, które miały znaczący wpływ na muzykę, popkulturę, modę i film. Jak wygląda dotychczasowa kariera Rihanny w liczbach?

 • ​Grammy 2017: Wszystko, co musicie wiedzieć

  Tegoroczna 59. gala wręczenia najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym, czyli Grammy, odbędzie się 12 lutego w Los Angeles. Co wydarzy się podczas ceremonii?

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Nominacje do Grammy

  Brytyjscy wykonawcy zdominowali listę nominacji do najbliższych nagród Grammy - znaleźli się na niej m.in. Coldplay (siedem nominacji), Radio head (pięć nominacji), Leona Lewis (trzy nominacje), Duffy (trzy nominacje) i Adele (cztery nominacje). Jednak najwięcej nagród ma szansę zagarnąć Amerykanin Lil Wayne - aż osiem.

 • Chris Brown znów podrywa Rihannę? Fani są w szoku

  Przypomnijmy, że Rihanna i Chris Brown ( sprawdź! ) byli kiedyś parą. Po jednej z awantur, w 2009 roku, raper dotkliwie pobił swoją dziewczynę, a ta postanowiła zgłosić sprawę na policję(...), w trakcie której pobił Rihannę, doszło przed jedną z imprez promujących ceremonię rozdania nagród Grammy, a zaczęło się od tego, że wokalistka znalazła dowód na zdradę swojego chłopaka. "Po przeczytaniu...

 • Zremiksowana Rihanna

  Longplay zawiera również duety z takimi wykonawcami jak Jay-Z czy Ne-Yo. Za muzyczną warstwę przedsięwzięcia odpowiadają takie nazwiska jak Tony Moran, Seamus Haji, Jody Den Broeder, Moto Blanco czy Wideboys. Album "Good Girl Gone Bad" sprzedał się (razem z jego reedycją) w ponad 10 milionach egzemplarzy! To głównie dzięki niemu Rihanna po raz kolejny jest nominowana do nagród Grammy - w tym roku...

Zdjęcia na temat: rihanna grammy