• Informacje na temat:

  rihanna i david

Artykuły na temat: rihanna i david
 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Rihanna jest uzależniona

  Rihanna została uznana honorową ambasador kulturalną Barbados. Premier państwa David Thompson za zasługi piosenkarki obdarował ją... działką w ekskluzywnej dzielnicy stolicy Barbados St. James, Apes(...)Rihanna powiedziała, że jej "uzależnienie" od kolekcjonowania obrazów zaczęło się od zakupu grafiki autorstwa Ronniego Wooda z The Rolling Stones. Obraz przedstawiał Boba Marley'a, a piosenkarka...

 • Bardziej dziewczęca Rihanna

  ...wizerunek z ekstrawagancko-lateksowego na bardziej subtelny i dziewczęcy. Do tego zapuściła włosy i zafarbowała je na czerwono. Czerwony to zresztą kolor, z którym Rihanna ostatnio się nie rozstaje, co(...) The World" skomponowali Crystal Johnson, Stargate i Sandy Vee. Singel dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w siedmiu krajach. Rihanna wpisuje się tą piosenką w najmodniejszy obecnie trend w popie...

 • Rihanna ukradła pomysł na klip?

  Najnowszy przebój "S&M" znów przysparza Rihannie problemów. Po kłopotach z cenzurą, wokalistka została oskarżona przez znanego fotografa Davida LaChapelle o plagiat.

 • Rihanna znów prowokuje. Ktoś zaskoczony?

  Supergwiazda muzyki pop Rihanna znów prowokuje. Na okładce nowej płyty pod znamiennym tytułem "Unapologetic" (ang. nieskruszona) piosenkarka pozuje topless.

 • David Guetta w styczniu 2018 r. w Krakowie

  ...27 stycznia 2018 r. w Tauron Arenie Kraków wystąpi jeden z najpopularniejszych DJ-ów świata - David Guetta.

 • David Guetta w Krakowie: Roztańczona Tauron Arena Kraków

  W sobotni wieczór (27 stycznia) w krakowskiej Tauron Arenie odbyła się z pewnością jedna z najlepszych imprez klubowych w Polsce. Tysiące fanów Davida Guetty bawiło się w rytm jego największych przebojów.

 • Rihanna kontra fotograf. Był plagiat czy nie?

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna została oskarżona o plagiat. Zarzuty postawił jej słynny fotograf mody, David LaChapelle. 10 sierpnia spotkają się w sądzie.

 • Koniec sporu znanego fotografa z Rihanną

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna i znany fotograf David LaChapelle nie będą walczyć ze sobą w sądzie. Oskarżona o plagiat gwiazda zgodziła się zapłacić artyście odszkodowanie za wykorzystanie jego pomysłów w teledysku "S&M".

 • Listopadowe premiery: Rihanna kontra Susan Boyle

  Zanim półki sklepowe zaleją bożonarodzeniowe kompilacje sprawdzamy, co ciekawego wytwórnie przyszykowały na listopad. O prymat na listach sprzedaży zapewne rywalizować będą Rihanna i Susan Boyle.