• Informacje na temat:

  rihanna kolczyk

Artykuły na temat: rihanna kolczyk
 • Rihanna odzyska biżuterię

  Piosenkarka Rihanna odzyska wartą 1,4 mln dolarów biżuterię, którą jako dowód skonfiskowała jej policja w nocy, gdy artystka rzekomo została pobita przez swojego chłopaka, Chrisa Browna.

 • Dan Bilzerian, Kimchi Chi, Veronica Carol Blades - kim są kontrowersyjne gwiazdy Instagrama?

  .... Największe wrażenie robią jednak modyfikacje ciała, którym Miss xRonix zdecydowała się do tej pory poddać. Tunele, kolczyki i wytatuowane gałki oczne nie pozwalają jej pomylić z żadnym innym(...) mediów społecznościowych, która dała się poznać światu w wieku... 85 lat! Jedną z jej pierwszych fanek na Twitterze była Rihanna. Urodzona w 1928 r. Helen Ruth Elam ma już w tej chwili na...

 • Sukienki gwiazd, które zaskoczyły w 2015 roku

  .... 6 tysięcy wszytych w kreację pereł pięknie zagrało z diamentowymi kolczykami. Z kolei Julianne Moore wystąpiła w projekcie Chanel Haute Couture. Przez ogromną ilość detali (w tym 80,000 ręcznie(...) z najważniejszych modowych imprez, przybywają najsłynniejsze kobiety ze świata Hollywood.  Trzema gwiazdami, które szczególnie zachwyciły fotoreporterów, okazały się Jennifer Lopez, Beyonce i Rihanna. Bordowa...

 • Rihanna: Oddajcie biżuterię!

  Rihanna domaga się zwrotu biżuterii, którą jako dowód przechowuje policja.

 • Fani Rihanny grożą modelce

  Obecna dziewczyna wokalisty Chrisa Browna otrzymuje pogróżki od fanów Rihanny.

 • Justin Timberlake: Artysta wielu momentów

  19 sierpnia, na stadionie w Gdańsku, Justin Timberlake wystąpi w Polsce po raz pierwszy w karierze jako solowy artysta. Organizatorzy zapowiadają ponad 40-tysięczną widownię. Zainteresowanie jest więc ogromne, ale nie ma się czemu dziwić. Błyskotliwy 33-letni amerykański wokalista i aktor steruje swoją karierą w sposób perfekcyjny.

Wideo na temat: rihanna kolczyk
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.