• Informacje na temat:

  rihanna nowa

Artykuły na temat: rihanna nowa
 • Rihanna nie wyda płyty w najbliższym czasie? "Próbuję ratować świat"

  ...koronawirusa, fani nie przestali pytać o nową płytę. Gwiazda ponownie zdecydowała się odpowiedzieć w zaskakujący sposób. "Pytacie się o nowa płytę, gdy ja próbuję ratować świat. W przeciwieństwie do(...) Zjednoczonych. Rihanna przekazała na ten cel 2,1 miliona dolarów, a drugie tyle otrzymała od szefa Twittera Jacka Dorseya . Poprzednia płyta Rihanny - "Anti" - ukazała się na początku 2016 roku...

 • Kiedy Rihanna wyda nową płytę? Fani wciąż czekają

  Tygodnie mijają, a Rihanna, mimo coraz większej presji, wciąż nie zaprezentowała chociażby małego fragmentu nowego albumu.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Rihanna promuje swoją bieliznę. Gwiazda jest jej najlepszą reklamą

  Rihanna należy do niemiernie zapracowanych gwiazd. Zdradziła już, że w 2019 roku planuje wydać nowa płytę. Oprócz tego zajmuje się swoimi dwiema markami - kosmetyczną i bieliźnianą, które regularnie promuje pokazując gorące zdjęcia na Instagramie.

 • Rihanna rywalizuje z Beyonce? Wokalistka komentuje

  ...nowa płyta Rihanny. Sugerowano, że było to celowym działaniem amerykańskiej gwiazdy. Rihanna zaprzeczyła jednak tym doniesieniom, mówiąc, że to tylko wyssane z palca informacje. "Chodzi o to, że oni ekscytują się, gdy mogą napawać się czym negatywnym. Czymś, co jest konkurencyjne i jest powiedzmy rywalizacją. A mnie zupełnie o to nie chodzi. Mogę tylko robić swoje" - mówiła Rihanna o mediach...

 • Rihanna zagra siebie

  Pochodząca z Barbadosu Rihanna to nowa nadzieja muzyki r'n'b. 17-letnia wokalistka zadebiutowała utworem "Pon de Replay", który szybko stał się przebojem po obu stronach Atlantyku. Swoją popularność chce teraz wzmocnić udziałem w filmie, w którym zagra samą siebie.

 • Nowa Rihanna! Co sądzicie?

  Sensację wzbudziła odważna okładka singla, na której Rihanna pozuje topless, owinięta jedynie w drut kolczasty. "Russian Roulette" został skomponowany przez Ne-Yo. Piosenka odnosi się do związku(...)? Czekamy na Wasze opinie i komentarze! Przeczytaj również: Wściekła Rihanna nagrywa Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • Rihanna bardziej mroczna?

  ..., momentami depresyjne, mroczne, melancholijne, a czasami wyrażające wściekłość zranionej osoby. Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL. Czytaj także: Nowa Rihanna! Co sądzicie?

 • Rihanna: R jak rutyna

  Rihanna "Rated R", Universal...

 • Rihanna jak zapaśnik. Zobacz!

  ...stonerowej formacji Queens Of The Stone Age. Posłuchaj "Russian Roulette"! Przeczytaj również: Nowa Rihanna! Co sądzicie? Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!