• Informacje na temat:

  rihanna nowy

Artykuły na temat: rihanna nowy
 • Wygląda na to, że Rihanna (27 l.) zmieniła obiekt westchnień!

 • Rihanna zdradza fragment nowego utworu "Kiss It Better"

  Wokalistka po raz kolejny postanowiła zapowiedzieć nowy album "R8" w bardzo oszczędny sposób.

 • Rihanna ma nowego chłopaka!

  ...trzeba dodawać, że żadne z nich nie potwierdziło doniesień mediów. Być może Rihanna i Leonardo DiCaprio faktycznie stali się sobie bliscy, jednak z całą pewnością nie są parą. "New York Daily News(...) widziani wtedy na jednym z pokazów mody, jednak był tam też obecny nowy chłopak Riri. Czekamy na pierwsze wspólne zdjęcia na ściance!

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Rihanna (26 l.) i Leonardo DiCaprio (40 l.) ponoć mają się ku sobie!

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • Rihanna przerażona wulgarnymi listami od fana

  Piosenkarka Rihanna postanowiła podobno wzmocnić swoją ochronę wskutek wulgarnych listów, które otrzymuje od obsesyjnego fana.

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się

 • Rihanna twarzą klubu ze striptizem?

  ...podpisać niebawem kontrakt na napisanie książki, a latem do sklepów trafi jej nowy zapach "Route 22". Zobacz również: Rihanna: Rozmiar ma znaczenie Rihanna przerażona wulgarnymi listami od fana(...). "Ludzie na czele tej inwestycji uważają, że ona jest niezwykle seksowna. Bardzo zależy im na tym, aby jej ciało i twarz firmowały nowy klub z burleską. Jay widzi w tym wspaniały pomysł na biznes" - mówi...

 • Recenzja Robbie Williams "Under the Radar vol. 1": Jedzmy wszyscy ze śmietnika

  Chwilę temu wyszła nowa płyta Take That. Słuchając jej i solówki Williamsa, wiem już, czemu Robbie nie chciał brać udziału w tamtej hucpie. Nawet jeśli "Under the Radar" to zbiorek B-side'ów i odrzutów, "III" Take That i tak bije na głowę.

Wideo na temat: rihanna nowy
 • Nowy tatuaż Rihanny

  Rihanna na lotnisku w Los Angeles prezentuje swój nowy tatuaż na klatce piersiowej.

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Rihanna z chłopakiem?

  Rihanna po raz kolejny pokazuje się publicznie z piosenkarzem Chrisem Brownem. Od jakiegoś czasu krążą plotki , jakoby artystka ukrywała przed światem, że jest zajęta, w obawie przed utratą fanów. Nowy Jork, 9 kwietnia.

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.