• Informacje na temat:

  rihanna po pobiciu przez chrisa browna

Artykuły na temat: rihanna po pobiciu przez chrisa browna
 • Chris Brown znów podrywa Rihannę? Fani są w szoku

  Fani Rihanny są oburzeni najnowszym komentarzem Chrisa Browna pod jednym z instagramowych zdjęć swojej idolki. Wszyscy nadal pamiętają sprawę z 2009 roku, kiedy Brown dotkliwie pobił barbadoską gwiazdę.

 • Rzecznik Eminema odpowiada na zarzuty wobec rapera. Chodzi o pobicie Rihanny przez Chrisa Browna

  Do sieci wyciekło nagranie, na którym Eminem popierał agresję Chrisa Browna wobec Rihanny.

 • Rihanna znów blisko z Chrisem Brownem!

  Jak donoszą amerykańskie media, Rihanna i Chris Brown spędzają ze sobą sporo czasu i wspólnie przygotowują remiks utworu wokalistki. Czyżby syndrom sztokholmski?

 • Chris Brown o pobiciu Rihanny: Czułem się jak potwór

  ...wybaczyła Brownowi jego zachowanie, a przez chwilę, w 2015 roku para ponownie zaczęła się spotykać.

 • Chris Brown groził Rihannie śmiercią!

  ..., Chrisa Browna. Siedem miesięcy od brutalnego pobicia Rihanny przez Chrisa, został opublikowany raport policyjny. Wyszły na jaw porażające szczegóły. Zgodnie z wyrokiem sądowym, który raper usłyszał pod koniec sierpnia, dostał pięć lat w zawieszeniu. Nie trafi do więzienia - pod warunkiem, że przez pięć lat nie będzie kontaktował się ze swoją byłą dziewczyną ani nawet zbliżał się do niej na odległość...

 • Rihanna zainspirowała Winfrey

  Królowa amerykańskich talk show Oprah Winfrey wyznała, że ostatnie doniesienia o pobiciu gwiazdy pop Rihanny przez jej partnera Chrisa Browna skłoniły ją do poświęcenia jednego z odcinków jej programu problemowi przemocy domowej.

 • Rihanna zainspirowała Winfrey

  Królowa amerykańskich talk show Oprah Winfrey wyznała, że ostatnie doniesienia o pobiciu gwiazdy pop Rihanny przez jej partnera Chrisa Browna skłoniły ją do poświęcenia jednego z odcinków jej programu problemowi przemocy domowej.

 • Chris Brown przemówił

  ...odkrył ją w 2004 roku. "Ta sprawa to nie jest medialne zamieszanie, to jest prawdziwa sytuacja. Wyobraźcie sobie, że spotkało to waszą siostrę albo mamę. Powinniśmy wspierać Rihannę. Przechodzi przez(...), a Rihanna wkrótce wróci na scenę. Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL.

 • Chris Brown zatrzymany w Paryżu pod zarzutem gwałtu

  Amerykański wokalista R&B Chris Brown został zatrzymany przez policję podczas pobytu w Paryżu. Jedna z kobiet, z którą spędzał wieczór oskarżyła go o gwałt.

 • Chris Brown skomentował zdjęcie Rihanny. Fani oburzeni

  ...obrali na cel rapera, pisząc, by dał spokój ich idolce i "zostawił ją w spokoju". W jednym z ostatnich wywiadów na temat komentarza Chrisa Browna wypowiedział się również Drake , który jakiś czas temu(...)Choć do karnawału jeszcze daleko, na Barbadosie zapanowała iście karnawałowa atmosfera. A wszystko za sprawą corocznego, hucznie obchodzonego przez mieszkańców wyspy festiwalu Crop Over, czyli...

Zdjęcia na temat: rihanna po pobiciu przez chrisa browna
Wideo na temat: rihanna po pobiciu przez chrisa browna
 • Chris Brown przed sądem

  Na ostatniej rozprawie sądowej w sprawie pobicia przez Chrisa Browna jego byłej dziewczyny Rihanny, sąd postanowił odłożyć ogłoszenie wyroku do 27 sierpnia.