• Informacje na temat:

  rihanna pracuje

Artykuły na temat: rihanna pracuje
 • Rihanna wynajęła całą wyspę, by pracować nad swoją nową płytą

  Już jakiś czas temu Rihanna oficjalnie potwierdziła, że tworzy kolejny album. Teraz okazało się, że wokalistka potrzebowała specjalnego miejsca, by skupić się na twórczym zajęciu. Artystka wynajęła bowiem dla siebie wyspę, na której w spokoju kontynuuje pracę nad płytą.

 • Rihanna: Pewność siebie priorytetem

  Rihanna przyznała, że woli zachować swoją pewność siebie i obecne rozmiary niż próbować upodobnić się do modelek "Victoria's Secret".

 • Rihanna: Wyobraźnia pracuje

  ...i relaksujących" - komentuje Marcin Jędrych. "To jest taki kawałek, przy którym wyobraźnia pracuje na podwyższonych obrotach dostarczając wielu ciekawych i inspirujących obrazów. Jestem przekonany, że będzie to...

 • Rihanna najbogatszą kobietą w branży muzycznej

  Podczas, gdy Rihanna pracuje nad wydaniem kolejnej płyty i rozwijaniem swojego kosmetyczno-odzieżowego interesu, okrzyknięto ją najbogatszą kobietą branży muzycznej. Piękna barbadoska zostawiła w tyle konkurencję w postaci takich gwiazd jak Beyonce i Madonna.

 • Rihanna opowiada o swoim związku. Przygotowuje suknie ślubną

  W internetowym programie Anny Wintour i magazynu "Vogue" Rihanna zdradziła, że ma własny projekt sukni ślubnej. Opowiedziała również o swoim tajemniczym związku. Nieoficjalnie mówi się, że nowym partnerem wokalistki jest saudyjski biznesmen Hassan Jameel.

 • ​Rihanna - filantropka na straży globalnej edukacji

  Jedna z największych współczesnych gwiazd muzyki rozrywkowej, Rihanna, od lat angażuje się w działalność charytatywną. Ostatnio urodzona na Barbados piosenkarka podkreśla znaczenie dostępu do edukacji zwłaszcza w rejonach dotkniętych konfliktami zbrojnymi i ubóstwem.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Rihanna: Ostro imprezuje, ale też ciężko pracuje

  Gwiazda pop Rihanna nie marnuje czasu w Londynie. Wokalistka znajduje się obecnie w stolicy Wielkiej Brytanii, ponieważ w weekend odbędzie się tam jej koncert w ramach muzycznego festiwalu Radia BBC.

 • Rihanna na wrześniowej okładce brytyjskiego "Vogue'a"

  ...2018" user="rihanna" /> Rihanna pracuje obecnie nad swoją nową płytą, która ma być utrzymana w klimacie dancehallu. (...)Wrześniowa edycja "Vogue’a" zawsze była jednym z najważniejszych wydań roku. Rihanna poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że pojawi się na okładce brytyjskiej wersji magazynu...

 • Rihanna mobilizuje siły. Co usłyszymy na jej nowym albumie?

  Ponad 500 stworzonych piosenek oraz ogromny sztab tekściarzy, producentów i kompozytorów – w taki sposób Rihanna pracuje nad swoim nowym albumem, którym ma podbić listy przebojów.